Indrašim vēl viens vārtu guvums Zviedrijā, Skvorcovs Dānijā vienatnē nokārto komandas uzvaru

15/12/2023 22:50
Miks Indrašis

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) spēlē Miks Indrašis izcēlās ar vārtu guvumu, kaldinot “Brynas” panākumu pār “Almtuna” ar 6:1.

Latviešu uzbrucējs bija precīzs otrajā periodā, kad realizēja vairākumu. Hokejists laukumā pavadīja 15 minūtes un 59 sekundes, trīs reizes meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderību +1. Indrašim tie bija 11. vārti šosezon. Uzvarētāju rindās 17 minūtes un 18 sekundes nospēlēja arī aizsargs Kārlis Čukste.

Krietni neveiksmīgāku spēli aizvadīja Riharda Mareņa pārstāvētā “Nybro”, kura ar 1:4 zaudēja “Djurgarden”. Uzbrucējs nospēlēja 18 minūtes un 20 sekundes, laukumu atstājot ar lietderību -2.

Zaudējumu piedzīvoja arī Filipa Bunča pārstāvētā “Vastervik” – 1:4 pret “Mora”. Latviešu hokejistam 13 minūtes un 16 sekundes laukumā, piecu minūšu noraidījums par klupināšanu, ko viņš nopelnīja divas minūtes pirms pamatlaika beigām un negatīva lietderība -1. Tikmēr Georgs Golovkovs izdarīja rezultatīvu piespēli, viņa pārstāvētajai “Ostersund” ar 4:5 zaudējot AIK.

Dānija fantastisku sniegumu demonstrēja Gunārs Skvorcovs, kurš Odenses “Bulldogs” panākumā pār “Hawks” izcēlās ar četriem (2+2) rezultativitātes punktiem. Rezultatīvs bija arī Andris džeriņš, kura “Blue Fox” ar 5:2 pieveica “Herlev”, uzbrucējam izdarot divas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Vācijas līgā (DEL) “Fischtown Pinguins” ar 3:1 pārspēja Augsburgas “Panther”. Uzvarētāju vārtos 26 no 27 metieniem atvairīja Kristers Gudļevskis.