Indrašim viens metiens un divi spēka paņēmieni, “Dynamo” atkal zaudējums

24/09/2018 22:33
Miks Indrašis, Sportazinas.com

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kārtējā mačā uz zaudējumu takas atgriezusies latviešu hokejista Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo”, kas savā laukumā ar 2:3 pagarinājumā atzina Astanas “Barys” pārākumu.

Spēles rezultāts tika atklāts otrā perioda trešajā minūtē, kad pēc skaistas izspēles tukšā vārtu stūrī ripu raidīja Mets Fretins, panākot 1:0 “Barys” labā. Perioda noslēgumā Iļja Ņikuļins “Dynamo” labā vairākumā atgrieza līdzsvaru – 1:1.

Noslēdzošajā trešdaļā Jūso Hjetanens izvirzīja maskaviešus vadībā, taču “Barys” nesalūza, Kevinam Dālmenam drīz vien panākot līdzsvaru – 2:2. Spēles pamatlaiks tā arī noslēdzās.

Pagarinājumā veiksme uzspīdēja viesiem no Kazahstānas, kuri ieguva iespēju spēlēt vairākumā pieci pret trim. Šo iespēju izmantoja Fretins, kurš guva savus otros vārtus spēlē, izraujot uzvaru “Barys” komandai – 3:2.

Miks Indrašis zaudētāju rindās šovakar laukumā pavadīja 16:45 minūtes. Šajā laikā latvietis izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī veica divus spēka paņēmienus.

Citās spēlēs desmito zaudējumu desmit spēlēs piedzīvoja Novosibirskas “Sibir”, kas šovakar ar 2:3 atzina Gagarina kausa čempiones Kazaņas “Ak Bars” pārākumu.

Lielisku aizsardzības hokeju nodemonstrēja Šanhajas “Red Star Kunlun”, viesos ar 2:0 pieveicot Ņižņekamskas “Neftekhimik”.

Aizsardzībā nevainojami nospēlēja arī Ufas “Salavat Yulaev”, izbraukumā samaļot miltos Čeļabinskas “Traktor” – 5:0.

Visbeidzot ceturto panākumu pēc kārtas svinēja Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard”, kas mājās pagarinājumā ar 4:3 apspēlēja Habarovskas “Amur”.