Indrašis ārpus pietiekuma, “Vityaz” piedzīvo 17. zaudējumu šosezon

28/10/2021 19:48
Maskavas apgabala Vityaz

Šovakar Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Mika Indraša pārstāvētā Maskavas apgabala “Vityaz” ar 2:5 zaudēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Pirmajā trešdaļā Staņislavs Bočarovs izvirzīja vadībā mājiniekus, savukārt otrajā trešdaļā abas komandas 88 sekunžu laikā kopā iemeta četras ripas, no kurām trīs ielidoja “Vityaz” vārtos, rezultātam kļūstot 4:1. Turpinājumā Brukss Meiseks panāca 5:1, bet viesi spēja vien samazināt deficītu līdz 5:2, vēl viens “Vityaz” vārtu guvums netika ieskaitīts, jo tiesneši pēc video atkārtojuma noskatīšanas lēma, ka tajā epizodē bija piespēle ar roku.

Miks Indrašis šoreiz palika ārpus pietiekuma, viņa pārstāvētajai komandai piedzīvojot 17. zaudējumu 23 mačos. Šosezon latviešu uzbrucējs 22 spēlēs atzīmējies ar trīs vārtiem, astoņām piespēlēm un negatīvu lietderību -8.

Magņitogorskas “Metallurg” ar 3:1 pārspēja Kazaņas “Ak Bars” un nostiprinājās Austrumu konferences pirmajā vietā. Divus no trīs vārtiem guva Džošs Karijs, vienus – Brendons Leipsiks, savukārt pretinieku komandā vienīgo golu iemeta Ņikita Dinjaks.

Vēl Vladivistokas “Admiral” bez savainotā Riharda Bukarta ar 1:4 zaudēja Nursultanas “Barys”, Habarovskas “Amur” pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 pieveica Helsinku “Jokerit”, Novosibirskas “Sibir” ar 1:0 pārspēja Maskavas CSKA, Jaroslavļas “Lokomotiv” papildlaikā ar 1:2 zaudēja Ņižņekamskas “Neftekhimik”, Čerepovecas “Severstal” pieveica Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru kolektīvā strādā Sandis Ozoliņš – 2:1, bet Maskavas “Spartak” negaidīti zaudēja “Sochi” ar 1:3.