Indrašis atgriežas, “Spartak” un “Dynamo” uzdāvina skatītājiem vēl vienu šovu (VIDEO)

06/03/2020 21:52

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis aizvadīja pirmo maču Gagarina kausā šosezon, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Dynamo” papildlaikā zaudēja Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa “Spartak” ar 4:5.

Pirmajās piecās minūtēs “Dynamo” izvirzījās vadībā ar 3:0. “Spartak” nepadevās un līdz pamatlaika vidum panāca izlīdzinājumu. Īpaši skaists sanāca “Spartak” trešais vārtu guvums.

Tomēr jau minūti vēlāk Mihals Čajkovski iemeta ceturto ripu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētās komandas vārtos – 4:3. Trīsarpus minūtes pirms sirēnas “Spartak” aizsargs Patriks Herslijs trāpīja pa vārtu stabu, taču vienā no nākamajiem uzbrukumiem viņš mainīja ripas lidojuma virzienu un rezultāts bija neizšķirts – 4:4.

Mačs turpinājās papildlaikā, kurā komandas izveidoja vairākus bīstamus momentus. Savu iespēju labāk izmantoja “Spartak”, faktiski izdemolējot pretinieku aizsardzību. Vārtus guva Mihails Kotļarevskis.

Indrašis savā pirmajā “play-off” cīņā šosezon laukumā pavadīja 18:22 minūtes, kuru laikā viņš divas reizes meta pa vārtiem.

Pretinieku rindās Karsums viņam atvēlētajās 17:53 minūtēs vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja trīs metienus, pielietoja divus spēka paņēmienu un uzvarēja visus piecus iemetienus, bet Daugaviņš 22:38 minūšu laikā izdarīja vienu metienu un vienu reizi stājās ripas ceļā.

Līdz ar šo panākumu “Spartak” samazināja deficītu sērijā līdz 1-2. Ceturtais mačs tiks aizvadīts svētdien, 8. martā plkst. 18:00 pēc Latvijas laika.

Citos mačos Novosibirskas “Sibir” pateicoties Jūso Pustinena “hat-trick” svinēja uzvaru papildlaikā pret Jekaterinburgas “Avtomobilist” – 4:3 un nonāca soļa attālumā no iekļūšanas nākamajā kārtā. Maskavas CSKA papildlaikā salauza Ņižņijnovgorodas “Torpedo” pretestību – 2:1 un tika pie trešā panākuma sērijā, kurā rezultāts ir 3-0. Pie uzvaras tika arī Kazaņas “Ak Bars” – 2:1 papildlaikā un 3-0 sērijā.