Indrašis gūst skaistus vārtus “Dynamo” zaudējumā pret “Sibir” (VIDEO)

18/11/2018 15:51
Miks Indrašis, Sportazinas.com

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā šodien vārtus guva Miks Indrašis, taču viņa pārstāvētā Maskavas “Dynamo” ar 4:6 piekāpās Novosibirskas “Sibir” vienībai.

Indrašis arī atklāja spēles rezultātu, kad sestajā minūtē trīs “Dynamo” hokejisti aizskrēja pretuzbrukumā. Indrašis saņēma ripu, apspēlēja “Sibir” uzbrucēju Žilberu Brilē un raidīja ripu vārtu stūrī. Tomēr “Dynamo” prieki nebija ilgi, jo jau pēc četrām minūtēm izlīdzinājumu panāca Vladimirs Pervušins. Perioda beigās “Sibir” hokejisti “Dynamo” vārtos iemeta vēl vienu ripu, taču treneri veiksmīgi izmantoja “coach challenge” un vārti netika ieskaitīti.

Otrā perioda sākumā abas komandas vēlreiz apmainījās ar gūtajiem vārtiem, panākot 2:2, bet pēc minūtes “Sibir” panāca jau 3:2 viņiem par labu. Vēl nedaudz vēlāk “Dynamo” ielaida vēl vienus vārtus un trešajā periodā devās ar divu vārtu deficītu 2:4.

Trešās trešdaļas sākumā “Sibir” palielināja pārsvaru līdz 2:5, bet atlikušajā laikā “Dynamo” spēja divus vārtus atspēlēt panākot 4:5. Maskavas klubs vēl mača beigās nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kā rezultātā “Sibir” tukšos vārtos raidīja vēl vienu ripu – 4:6.

Indrašis laukumā pavadīja 13 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā guva vienus vārtus, četras reizes meta pa vārtiem, uzvarēja astoņos iemetienos, kā arī pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu. Indrašis šajā sezonā guvis deviņus vārtus un septiņas rezultatīvās piespēles, kā rezultātā viņš ir trešais rezultatīvākais spēlētājs un otrais labākais vārtu guvējs savā komandā.

“Dynamo” pašlaik Rietumu konferencē ar 25 punktiem 29 spēlēs ieņem astoto pozīciju.