Indrašis gūst vienīgos vārtus komandas zaudējumā

02/01/2023 23:23
Miks Indrašis

Vācija

Latvijas hokejists Miks Indrašis pirmdien Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē guva vārtus Šveningenas “Wild Wings” zaudējumā savā laukumā. “Wild Wings” mājās ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) zaudēja Manheimas “Adler”.

Indrašis vārtus guva 43.minūtē, panākot neizšķirtu 1:1. Viņa kontā 17 minūtēs un 13 sekundēs divi metieni pa vārtiem, kā arī arī viens uzvarēts iemetiens no pieciem.

Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters” mājās ar 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) pieveica Frankfurtes pie Mainas “Lowen”, svinot trešo uzvaru pēc kārtas. Latvijas uzbrucējs 18 minūtēs un 42 sekundēs laukumā reizi meta pa viesu vārtiem, uzvarēja trijos no četriem iemetieniem, kā arī spēli beidza ar +/- rādītāju -1.

Turnīra tabulā “Roosters” ar 49 punktiem 35 spēlēs ierindojas desmitajā vietā, bet Šveningenas “Wild Wings” ar 47 izcīnītiem punktiem ir 11.vietā 15 komandu konkurencē.

Šveice

Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs pirmdien atvairīja 36 metienus Šveices hokeja virslīgas (NL) spēlē, viņa pārstāvētajai “Lausanne” komandai piedzīvojot zaudējumu. Lozannas hokejisti viesos ar 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) zaudēja “Lugano” komandai.

Latvijas vārtsargs šosezon 26 cīņās vidēji ielaidis 2,57 ripas un atvairījis 92,32% metienu, otrajā no statistikas rādītājiem līgā ieņemot trešo vietu. Turnīra tabulā līdervienība ir Latvijas uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas “Servette” vienība, kas 32 mačos izcīnījusi 65 punktus, kamēr “Lausanne” ar 37 punktiem 32 spēlē ir priekšpēdējā starp 14 komandām.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja “Zug” hokejisti, kuri finālsērijā ar 4-3 pieveica Cīrihes “Lions”.