Indrašis ar filigrānu bullīti atnes “Vityaz” uzvaru pret SKA (VIDEO)

27/09/2021 22:53
Miks Indrašis

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis pirmdien atzīmējās ar diviem precīziem pēcspēles metieniem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, kaldinot Maskavas apgabala “Vityaz” komandas uzvaru. “Vityaz” mājās ar rezultātu 6:5 (1:1, 3:0, 1:4, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Sanktpēterburgas SKA.

Indrašis kā pēdējais no “Vityaz” komandas izpildīja “bullīti” un panāca 1:1. Sērija turpinājās ar sestajiem metieniem katrai komandai. Ja Lindens Vejs savu metienu nerealizēja, tad Indrašis meistarīgi apspēlēja pretinieku vārtsargu Jaroslavu Askarovu un izrāva mājiniekiem uzvaru. Pirms tam pagarinājumā latviešu uzbrucējs trāpīja pa vārtu stabiņu.

Indrašis pirmdien spēlēja 17 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus, uzvarēja trīs no septiņiem iemetieniem un iekrāja divas soda minūtes. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Daniels Odets un Niko Ojameki, bet trīs rezultatīvas piespēles bija Miro Altonenam.

Sezonas pirmajās 11 spēlēs Indrašis guvis trīs vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles. “Vityaz” ar 12 punktiem 11 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu konferencē. Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas – pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.