Indrašis kļūst par galveno varoni uzvarā pret savu bijušo klubu

08/12/2021 21:05
Miks Indrašis

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Vladivostokas “Admiral” šodien ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienu sērijā uzveica Maskavas “Dynamo”, par viesu kluba galveno varoni kļūstot Mikam Indrašim, kura darbības laukumā atnesta zaudējumu savam bijušajam klubam.

Indrašis guva “Admiral” vienīgos vārtus pamatlaikā, kā arī realizēja savu bullīti pēc nospēlētām 65 minūtēm. Iespēja izpildīt pēcspēles metienu bija arī Rihardam Bukartam, taču viņš savu iespēju neizmantoja. Tikmēr “Dynamo” rindās pamatlaikā vārtus guva Ēriks O’Dels.

Indrašis spēlēja 21 minūti un 16 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, kā arī uzvarēja vienā no četriem iemetieniem. Savukārt Bukarts laukumā bija 16 minūtes un 43 sekundes, sev atvēlētajā laikā piecreiz metot pa vārtiem, kas bija labākais rādītājs komandā, un, veicot vienu vienu spēka paņāmienu.

Indrašis šosezon 35 mačos guvis sešus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles, kopā sakrājot 15 punktus. Tikmēr Bukartam 23 spēlēs ir seši goli un trīs piespēles jeb deviņi punkti.