Indrašis: Krikunovs man iedeva iesauku – “Balzams”

Miks Indrašis, sportazinas.com
Miks Indrašis | Foto: Dynamo Moscow

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Maskavas “Dynamo” uzbrucējs komandas mājaslapā atbildējis uz 20 nenopietniem jautājumiem, norādot, ka viena no smieklīgākajām iesaukām, kuru ieguvis Krievijā, ir “Balzams”.

“Mīļākie svētki? Īpaši neesmu iecienījis svētkus, jo tad vajag dāvanas pirkt, domāt. Ja jāizvēlas no tiem, kur nevajag pirkt, tad tie ir latviešu Līgo svētki – var vienkārši atpūsties,” atbildēja 28 gadus vecais hokejists.

Miks arī atzinās, ka bez hokeja seko līdzi futbolam: “Mana mīļākā komanda ir “Barcelona”, bet Lionels Mesi kalpo kā piemērs.”

Tāpat Miks atklāja, ka viņa mīļākā latviešu grupa ir Prāta Vētra, bet labākā dāvana – brīvdiena. Savukārt lielākais dzīves notikums ir dēla piedzimšana.

“Trīs labākās filmas? Grūti teikt, japadomā… “Amerikāņu gangsteris” – tā noteikti ir laba. Vēl man patīk filmas, kurās spēlē Denzels Vašingtons,” atklāja Indrašis.

Uz jautājumu, kādu mašīnu vēlētos iegādāties, Miks atbild: “Gan jau tādu, kuru nevarētu atļauties – “Bugatti”, bet, ja jāizvēlas krāsu, tad melnu vai zilu – tās ir manas mīļākās krāsas.”

“Pati smieklīgākā iesauka? Laikam jau tā, kuru man iedeva treneris (Vladimirs Krikunovs – red.) – pāris reizes mani nosauca par “Balzamu” – tomēr esmu rīdzinieks,” smējas latviešu hokejists.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par