Indrašis un “Dynamo” sakauj “Torpedo”, Skudra “Traktor” rindās debitē ar zaudējumu

02/09/2019 21:55
Miks Indrašis, Sportazinas.com

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē palīdzēja Maskavas “Dynamo” uzsākt sezonu ar panākumu.

Maskavas klubs savā laukumā ar rezultātu 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) pieveica Ņižņijnovgorodas apgabala “Torpedo”.

Pirmās trešdaļas trešajā minūtē, kad rezultāts jau bija 1:1, Indraši, bloķējot ar sitienu galvā, apstādināja Antons Volčenkovs, par to saņemt 20+5 minūšu sodu. Latvijas hokejists devās uz ģērbtuvēm, taču spēja atgriezties laukumā.

Indrašis laukumā pavadīja 15 maiņas jeb 11 minūtes un 23 sekundes, veicot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, ar rezultativitātes punktiem neizceļoties.

Tikmēr ar zaudējumu pie Čeļabinskas “Traktor” komandas stūres debitēja Pēteris Skudra, kura vadītā vienība savā laukumā ar 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) piekāpās Podoļskas “Vityaz” klubam.

Citā mačā Jekaterinburgas “Avtomobilist” savās mājās ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) papildlaikā apspēlēja Čerepovecas “Severstal” komandu.

Spēcīgā Sanktpēterburgas SKA viesos tika galā ar Magņitogorskas “Metallurg” – 3:1 (1:0, 1:1, 1:0). Citā mačā Minskas “Dinamo” savā laukumā ar 2:4 (0:1, 2:1, 0:2) piekāpās Ņižņekamskas “Neftekhimik”.