Indrašis: Mums vienkārši ir jāsaņemas

08/09/2018 23:16

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis šodien guva vārtus otrajā spēlē pēc kārtas, taču viņa pārstāvētā Maskavas ”Dynamo” principiālā duelī ar 1:3 atzina pagājušās sezonas sezonas Gagarina kausa finālistes Maskavas CSKA pārākumu. Pēc mača latviešu uzbrucējs sniedza savu komentāru par aizvadīto spēli.

Maskavas ”Dynamo” pirmajā trešdaļā nopelnīja trīs noraidījumus, ielaižot visus vārtus mazākumā un jau 16. minūtē nonākot iedzinējas lomā ar trīs vārtu starpību. ”Tikai pēc 0:3 sākām spēlēt normāli,” pēc mača atzina Indrašis. ”Mūs šodien iegāza muļķīgi noraidījumi, kurus CSKA lieliski izmantoja. Es pats arī nopelnīju tādu noraidījumu.”

Vaicāts, kāpēc komanda tik slikti aizvada pirmās trešdaļas, latviešu uzbrucējs teica, ka šodien galvenais iemesls neveiksmīgajam sniegumam bija noraidījumi. ”Par citām spēlēm tagad nevaru neko pateikt. Jāsāk spēlēt jau no paša sākuma, tad nekas tāds vairs neatkārtosies.”

”Nosedzu pretinieku vārtsargam redzamību, dodoties uz vārtu priekšu, un Daniils Tarasovs izdarīja metienu tālajā stūrī. Vārtsargs tika ar to galā, taču es savācu atlēkušo ripu un guvu vārtus,” savu sezonas otro vārtu guvumu nokomentēja Indrašis.

Maskavas ”Dynamo” šodien piedzīvoja jau trešo zaudējumu četros mačos un noslēdza sezonas pirmo mājas spēļu sēriju, taču latviešu uzbrucējs nav noraizējies par komandas sniegumu. ”Šis ir tikai sezonas sākums, un visu vēl ir iespējams labot. Esam aizvadījuši tikai četrus mačus. Mums vienkārši ir jāsaņemas.”

Nākamo spēli Indrašis un Maskavas ”Dynamo” aizvadīs jau pēc trim dienām, kad viesosies pie divus panākumus trīs mačos izcīnījušās Rīgas ”Dinamo”.