Indrašis negrasās apstāties – uzbrucējs Zviedrijā gūst vārtus “play-off” spēlē

19/03/2024 23:00
Miks Indrašis

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās jeb “Allsvenskan” hokeja līgas ceturtdaļfināla spēlē vārtus guva Latvijas izlases uzbrucējs Miks Indrašis, palīdzot viņa un Kārļa Čukstes pārstāvētajai Jēvles “Brynas” ar 4:1 uzvarēt Riharda Mareņa vienību Nībro “Vikings”. Sērijā līdz četrām uzvarām “Brynas” izvirzījās vadībā ar 2-0.

“Allsvenskan” pamatturnīra otrais rezultatīvākais spēlētājs Indrašis tika pie pirmā punkta šajā sērijā, jau ceturtajā minūtē gūstot “Brynas” pirmos vārtus un atklājot spēles rezultātu.

Mačā kopumā Indrašis laukumā pavadīja 20 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā viņš atzīmējās ar diviem metieniem, vienu spēka paņēmienu un pozitīvu lietderības koeficientu +1, kamēr Čukste nospēlēja 18 minūtes un 11 sekundes un izcēlās ar vienu metienu un spēka paņēmienu. Tikmēr vikingu uzbrucējs rindās Marenis pretinieku vārtus apdraudēja sešas reizes, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bet iekrāja negatīvu +/- rādītāju -2.

Citās līgās

Dānijas līgas ceturtdaļfināla sērijā septīto spēli panāca Artūrs Salija un Esbjergas “Energy”, kas ar 5:1 sagrāva Gunāra Skorcova un Harija Branta pārstāvēto Odenses “Bulldogs”. Skvorcovs asistēja vienīgajos Odenses vienības gūtajos vārtos.

Čehijas ekstralīgas 1/4 finālā sērijā pirmo uzvaru izcīnīja Hradeckrāloves “Mountfield” ar Ralfu Freibergu sastāvā, kas “bullīšos” ar 2:1 pieveica Pardubices “Dynamo”. Freibergam otrais lielākais spēles laiks komandā (27:44), trīs bloķēti metieni un +/- rādītājs +1. Sērijā ar 2-1 vadībā joprojām gan ir Pardubices vienība.