Indrašis nomētā pretinieku vārtus, taču “Dynamo” zaudē spēles izskaņā

Miks Indrašis, sportazinas.com
Miks Indrašis | Foto: dynamo.ru

Latvijas hokejista Mika Indraša pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas () komanda Maskavas “Dynamo” trešdien piedzīvoja zaudējumu regulārā čempionāta spēlē. Maskavieši ar rezultātu 2:3 (0:0, 0:1, 2:2) piekāpās Čeļabinskas “Traktor”.

Indrašis laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā izpildīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, bet ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Vairāk par latvieti pa pretinieku vārtiem meta Dmitrijs Jaškins, kurš to darīja sešas reizes.

Spēles pirmais periods noslēdzās bez gūtiem vārtiem, bet otrajā rēķinu atklāja “Traktor” pieredzējušais uzbrucējs Andrejs Popovs. 40 minūtes noslēdzās ar minimālu “Traktor” pārsvaru, bet noslēdzošajā periodā divu vārtu pārsvaru ieguva Jaroslavs Kosovs – 2:0.

Maskavas klubam bija nepilnas 14 minūtes, lai izlīdzinātu rezultātu, kas arī izdevās. Vārtus guva Vadims Šipačovs, kurš realizēja vairākumu un Mihals Čajkovskis. “Dynamo” atspēlējās, tomēr pārsvaru nosargāja vien dažas minūtes, jo 18. minūtē Kosovs panāca 3:2 Čeļabinskas kluba labā, izraujot vienībai uzvaru.

“Dynamo” komanda pēdējās sešās spēlēs zaudējusi piecas reizes. Maskaviešiem ir divu zaudējumu sērija, jo 7. oktobrī tika piedzīvota neveiksme pret Novosibirskas “Sibir”, bet iepriekš 5. oktobrī tika izcīnīta uzvara ar 4:1 pret Jekaterinburgas “Avtomobilist”. Pirms šīs uzvaras komandai bija trīs neveiksmju sērija.