Indrašis par savu karjeru: Lielāko sapni es neesmu piepildījis…

03/03/2021 00:16

Latviešu hokejists Miks Indrašis “11TV” raidījumā sarunā ar Valdi Valteru atzinis, ka viņš savas karjeras lielāko sapni – spēlēšanu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) – nav piepildījis.

“Protams, teikšu tā,  lielākais sapnis – spēlēt NHL – nav piepildīts,” atzina Indrašis. “Tas jebkuram hokejistam ir sapnis. Ja neesmu ticis līdz NHL, tad laikam viss līdz galam, kā es esmu gribējis, nav izdevies. Bet sūdzēties nevaru. Es jau vēl neesmu beidzis spēlēt hokeju un kopumā karjera līdz šim brīdim bijusi diezgan laba.”

30 gadus vecais un  190 centimetrus garais Latvijas izlases uzbrucējs 2012. un 2013. gada vasarās piedalījās NHL komandas Čikāgas “Blackhawks” treniņnometnēs, taču pie līguma NHL tā arī netika. Tā viņa karjerā bijusi vienīgā saistība ar pasaules spēcīgāko hokeja līgu.

Šīs sezonas sākumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” kapteinis bija Lauris Dārziņš, taču beigās viņa pienākumus pārņēma Indrašis. “Es gribētu palikt mājās, bet tajā pašā laikā labprāt arī aizbrauktu uz ārzemēm – kaut vai uz to pašu Krieviju,” nākotnes plānus ieskicēja Indrašis.

Indrašis arī kritizēja “Arēnas Rīga” ledus kvalitāti. “Šausmīgi, es nesaprotu, jo vispār neslīd. Es neesmu ledus eksperts, bet tas, uz kā mēs tur spēlējām… es goda vārds saku, mēs iziesim ārā uzsaldēsim ledu, bet kvalitāte būs labāka. Mēs esam teikuši [atbildīgajiem], bet ledus ir sūdīgs. Nevienā citā KHL komandā tā nav. Vienā spēlē pret Jaroslavļas “Lokomotiv” man piebrauca klāt zviedru spēlētājs un jautāja: “Kas jums te ar ledu notiek?” Es teicu, vecais, nezinu, bet mēs visus gadus uz šāda ledus spēlējam.”

Šosezon “Dinamo” spēlētājs Džordans Marejs tika atlaists traģikomiska iemesla dēļ, jo viņš pirms spēles bija “aizņēmies” Iļjas Kovaļčuka nūju. “Es biju šokā, jo Marejs pats kā džeks bija vienkārši super. Man riktīgi patika, kā viņš spēlēja uz zilās līnijas. Es nezinu, kas tas bija un kas viņam ienāca galvā. Es saprastu 13 gados iet un kaut ko nofenderēt, bet te pieaudzis čuvaks aiziet un šādi izdari. Mēs nesapratām, kas tas bija – vai nu viņš ir zaglis vai tas bija kaut kāds viņu iekšējais kanādiešu prikols.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…