Indrašis parāda klasi pārbaudes spēlē un atnes komandai uzvaru

16/08/2022 23:26
Miks Indrašis

Šodien Latvijas hokejists Miks Indrašis un viņa pārstāvētā Vācijas komanda Šveningenes “Wild Wings” ar rezultātu 3:0 pārbaudes mačā apspēlēja “Freiburg” vienību, kas spēlē Vācijas pēc spēka otrajā līgā. Indrašis panākumu palīdzēja kaldināt ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Pirmos vārtus “Wild Wings” guva tikai otrajā periodā, kad nedaudz mazāk kā četras minūtes līdz trešdaļas beigām izcēlās tieši Indrašis. Tikmēr trešā perioda ievadā latvietis rezultatīvi asistēja vācietim Sebastianam Uviram, bet vēlāk Šveningenes kluba labā trešo ripu pretinieku vārtos raidīja Brendons DeFazio.

Vēl šodien Kristapa Zīles un Ralfa Freiberga pārstāvētā Čehijas vienība “Litvinov” ar rezultātu 7:0 sagrāva “Plzen”. Freibergs tika pie rezultatīvas piespēles, bet Zīle ar punktiem neatzīmējās. Citā duelī Deniss Smirnovs un Ženēvas “Servette” ar 3:1 pieveica “Vitkovice”. Latvijas uzbrucējs uzvarā ieguva vienu rezultatīvu piespēli. Tāpat uzvaru šodien svinēja Māris Bičevskis un “Mlada Boleslav”, kas ar 3:1 pārspēja “Liberec” hokejistus. Bičevskis šoreiz ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.