Indrašis pārtrauc 16 spēļu sēriju bez vārtiem, Daugaviņš un Karsums klusē

23/01/2020 21:19

Latviešu uzbrucējs Miks Indrašis atzīmējās ar vārtu guvumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, palīdzot sevis pārstāvētajai komandai Maskavas “Dynamo” tikt pie panākuma pār Maskavas apgabala “Vityaz” ar 3:1.

Latvijas izlases uzbrucējs bija precīzs 25 sekundes pirms sirēnas, kad iemeta ripu tukšos vārtos. Laukumā pavadītajās 16:13 minūtēs Indrašis atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem un vienu bloķētu metienu. Uzbrucējam tie bija piektie vārti šosezon, viņa kontā arī desmit piespēles 33 cīņās. Pirms spēles pret “Vityaz” Indrašis nevarēja iemest ripu 16 mačos pēc kārtas.

Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš palika bez punktiem Maskavas “Spartak” uzvarā pār Čerepovecas “Severstal”, kuras rindās spēlēja Artūrs Kulda. Daugaviņš 15:42 minūšu laikā vienu reizi stājās ripas ceļā, savukārt Karsums viņam atvēlētajās 11:34 minūtēs trīs reizes apdraudēja pretinieku vārtus un pielietoja divus spēka paņēmienus.

17. minūtē Karsumam bija labs vārtu gūšanas moments, kad uzbrucējs izdarīja divus metienus no tuvās distances. Abas reizes “Severstal” izglāba vārtsargs.

Tikmēr Kuldam 17:25 minūtes laukumā, kas ir ceturtais lielākais rādītājs komandā. Aizsargs bloķēja divus metienus un pielietoja divus spēka paņēmienus.

Jānis Kalniņš atvairīja 20 no 23 metieniem, palīdzot Helsinku “Jokerit” bullīšu sērijā pieveikt Rīgas “Dinamo” nākamo pretinieku Vladivostokas “Admiral” ar 4:3. Ar diviem vārtiem un vienu piespēli uzvarētāju rindās izcēlās uzbrucējs Sami Lepiste.

Citos mačos Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 4:1 pieveica Čeļabinskas “Traktor”, Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 0:3 zaudēja Maskavas CSKA, Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” ar 5:2 apspēlēja “Sochi”, Kazaņas “Ak Bars” pēcspēles metienu sērijā salauza Ufas “Salavat Yulaev” pretestību, savukārt Sanktpēterburgas SKA iemeta septiņas ripas Nursultanas “Barys” vārtos, tiekot pie panākuma ar 7:4. Līdz ar šo uzvaru Rietumu konferences vicelīdere kļuva par otro komandu, kura garantēja sev iekļūšanu “play-off”.