Indrašis pārtrauc bezpunktu sēriju, “Sochi” un “Avangard” hokejisti izkaujas trešajā sekundē (VIDEO)

18/10/2021 22:05
Miks Indrašis

Šovakar Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) norisinājās četras spēles. Savu četru maču sēriju bez punktiem pārtrauca Miks Indrasis, kurš atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Maskavas apgabala “Vityaz” panākumā pret Novosibirskas “Sibir” ar 5:2.

Jau 23. minūtē “Vityaz” bija vadībā ar 4:0, savukārt otrajā vārtu guvumā punktu nopelnīja arī latviešu uzbrucējs. Indrašis laukumā pavadīja apaļas 15 minūtes, kuru laikā viņš izdarīja divus metienus pa vārtiem, kā arī vienu reizi stājās ripas ceļā. Šosezon latvietis guvis desmit (3+7) punktus 19 spēlēs.

Interesanti notikumi norisinājās “Sochi” un Omskas “Avangard” spēlē. Jau trešajā sekundē notika trīs kautiņi, atgādinot laikus, kad Soču kluba treneris Andrejs Nazarovs vadīja Čehovas “Vityaz”. Lai arī trešā perioda sākumā “Sochi” atradās iedzinējos ar 1:4, komanda spēja panākt izlīdzinājumu. Tomēr 62 sekundes pirms sirēnas “Avangard” spēja izraut uzvaru, izšķirošos vārtus gūstot Nailam Jakupovam, kuram šajā spēlē četri (2+2) punkti.

Soču pieteikumā šoreiz nebija aizsarga Jāņa Jaka, kurš iepriekšējos 19 mačos sakrāja desmit (3+7) punktus.

Vēl Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru kolektīvā ar 4:3 pieveica Jekaterinburgas “Avtomobilist”, bet Maskavas “Spartak” papildlaikā ar 4:3 pieveica Maskavas CSKA.