Indrašis reabilitējas un pret Daugaviņu gūst vārtus un izcīna uzvaru

11/12/2022 20:29
Kaspars Daugaviņš un Miks Indrašis

Vācija

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis šodien guva vārtus Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā, sekmējot Šveningeres “Wild Wings” komandas uzvaru pār Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Izerlonas “Roosters”.

“Wild Wings” savā laukumā ar rezultātu 5:2  pārspēja “Roosters”. Indrašis guva vārtus mača 47.minūtē, atjaunojot mājiniekiem divu vārtu pārsvaru.

Indrašis kopā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā zaudēja vienā iemetienā, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un noslēdza maču neitrālu lietderības koeficientu. Tikmēr pretinieku rindās Daugaviņš spēlēja 18 minūtes un 11 sekundes un uzvarēja septiņos no astoņiem iemetieniem, divas reizes meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Jāatzīmē, ka šī bija abu komandu otrā tikšanās reizes pēdējā mēneša laikā. 20. novembra mačā ar vārtu guvumu izcēlās Daugaviņš, kaldinot “Roosters” panākumu ar rezultātu 4:1. Abi latvieši šosezon demonstrējuši atzīstamu sniegumu – Indrašis 27 spēlēs izcēlies ar 17 (3+14) punktiem, kamēr Daugaviņš guvis 10 vārtus un atdevis tikpat daudz rezultatīvas piespēles.

DEL turnīra tabulā “Roosters” ar 38 izcīnītiem punktiem 27 mačos atrodas desmitajā vietā 15 komandu konkurencē, kamēr “Wild Wings” ar 37 punktiem 27 dueļos ir vienu pozīciju zemāk.

Čehija

Uvis Jānis Balinskis Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem, palīdzot viņa pārstāvētajai Liberecas “Bili Tygri” izcīnīt uzvaru pār Kladno “Rytiri” ar Oskaru Cibuļski ierindā. “Bili Tygri” mājas spēlē ar rezultātu 7:3 (2:1, 2:1, 3:1) pārspēja Kladno komandu.

Balinskis, kurš guva vārtus otrās trešdaļas izskaņā, kopā uz ledus pavadīja 22 minūtes un 28 sekundes, no kurām gandrīz trīs minūtes spēlēja vairākumā, un statistikā atzīmējās ar diviem metieniem pa pretinieku vārtiem un vienu bloķētu metienu, tiekot pie pozitīva lietderības koeficienta +2. Pretinieku rindās Cibuļskis laukumā pavadītājās 13 minūtēs un 29 sekundēs bloķēja trīs metienus un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -2, bet Kristaps Sotnieks nebija iekļauts komandas pieteikumā šim mačam.

Aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas “Ocelarzi” izbraukumā ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) uzvarēja Pardubices “Dynamo”, bet Litvīnovas “Verva”, kuras rindās spēlē aizsargi Kristaps Zīle, Ralfs Freibergs un Jānis Jaks, savā laukumā ar rezultātu 5:2 (2:0, 2:2, 1:0) guva panākumu pār Prāgas “Sparta”.

Vēl Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovīces “Ridera” mājas spēlē ar rezultātu 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā, vienu “bullīti” neprecīzi izpildot Bukartam, pārspēja Plzeņas “Škoda”. Savukārt Česke Budejovices “Motor” ar uzbrucēju Mārtiņu Dzierkalu savā laukumā ar rezultātu 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) guva uzvaru pār Brno “Kometa”. Šīs sezonas sākumā Čehijas ekstralīgas komandu sastāvos ir 11 Latvijas hokejisti. Visaugstāk turnīra tabulā ir “Ridera”, kas ar 58 punktiem 28 spēlēs ieņem pirmo vietu.