Indrašis rezultatīvi noslēdz regulāro sezonu

27/02/2020 20:37

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Miks Indrašis un Maskavas “Dynamo” ar rezultātu 3:4 piekāpās Minskas “Dinamo” vienībai.

Miks Indrašis piedalījās trešo vārtu guvumā, kad izdarīja rezultatīvu piespēli Dmitrijam Jaškinam, kurš panāca vadību ar 3:1. Vēl “Dynamo” sastāvā precīzs bija Jegors Zaicevs un Andrejs Mironovs.

Indrašis kopumā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 46 sekundes, atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, uzvarēja vienā no trim iemetieniem un tika pie divām soda minūtēm.

Minskas rindās ar “hat-trick” izcēlās uzbrucējs Andrejs Kosticins, bet vēl reizi precīzs bija Aleksandrs Pavlovičs.

Indrašim šajā sezonā 41 spēlē 24 punkti, seši vārti un 18 rezultatīvas piespēles.

Maskavas klubs ar 82 punktiem sezonu noslēdz ceturtajā vietā Rietumu konferencē, bet Minskai sezona beidzas 12. vietā.

“Dynamo” pretiniece “play-off” pirmajā kartā būs Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Spartak” komanda.

Citā mačā Čeļabinskas “Traktor” ar 2:1 uzvarēja Magņitogorskas “Metallurg”. Vēl vienā spēlē Jekatarinburgas “Avtomobilist” ar 3:0 pārliecinoši pārspēja Kazaņas “Ak Bars”. Savukārt Podoļskas “Vityaz” ar 5:4 pēc spēles metienos pieveica Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Maskavas “CSKA” neatstāja variantus “Sochi” vienībai, kuru sagrāva ar rezultātu 6:0. “CSKA” ar šosezon 94 iegūtajiem punktiem nodrošināja uzvaru regulārajā čempionātā, par punktu apsteidzot “Ak Bars”. Maskavas komanda šo titulu ieguva piekto reizi sešu sezonu laikā. 2017./2018. gada sezonā regulārās sezonas labākā komanda bija Sanktpēterburgas “SKA”.

Regulārajā turnīrā katra komanda aizvadīja pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem no katras konferences iekļuva Gagarina kausa izcīņā.