Indrašis spēlē ceturtajā maiņā “Dynamo” zaudējumā

12/09/2019 22:24

Latviešu uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” komanda ceturtdien cieta zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

Maskavieši viesos ar rezultātu 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv” vienībai.

Pirmajā periodā uz Daniila Misjuļa precīzo metienu atbildēja Vadims Šipačovs, bet otrās trešdaļas vidū Deniss Aleksejevs un Antons Landers pusminūtes laikā panāca 3:1 mājinieku labā. Trešajā periodā Rušans Rafikovs un Pāvels Kudrjavcevs nodrošināja jau četru vārtu pārsvaru “Lokomotiv” komandai, taču Igors Poligalovs trīs minūtes pirms pamatlaika beigām vienus vārtus atguva.

Indrašis šajā mačā spēlēja ceturtajā uzbrucēju virknējumā un uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 54 sekundes, šajā laikā izprovocēdams vienu noteikumu pārkāpumu. Latviešu uzbrucējs šajā sezonā četros mačos palicis bez punktiem.

Maskavas “Dynamo” ar sešiem punktiem piecās spēlēs ir Rietumu konferences pirmajā sešiniekā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas – pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.