Indrašis spēlē otrajā maiņā un palīdz maskaviešiem pieveikt minskiešus

09/08/2018 21:13
Miks Indrašis, Sportazinas.com

Otro uzvaru Ņižņijnovgorodā notiekošajā Gubernatora kausa izcīņā šovakar izcīnīja latviešu uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas ”Dynamo”, kas laika posmā no 21. līdz 34. minūtei guva trīs vārtus un turnīra ceturtajā spēlē ar 4:2 pieveica Minskas ”Dinamo”.

Minskieši pirmajā trešdaļā ieguva trīs skaitliskos vairākumus un izdarīja ievērojami vairāk metienus pa pieredzējušā Aleksandra Jerjomeko vārtiem nekā pretinieki apdraudēja zviedra Jonasa Enruta sargāto cietoksni, tomēr nespēja izvirzīties vadībā.

Otrajā periodā Maskavas ”Dynamo” sodīja sāncenšus par neizmantotajām iespējām ar trim gūtiem vārtiem. Maskaviešu kapteinis Iļja Ņikuļins jau trešdaļas pirmajā minūtē realizēja skaitlisko pārsvaru un atklāja mača rezultātu (1:0). Tieši pēc Ņikuļina piespēles Ivans Igumnovs 28. minūtē dubultoja komandas pārsvaru. Savukārt vēl pēc sešām minūtēm Аndrejs Pribiļskijs realizēja vairākumu un panāca jau 3:0.

Pēc nedaudz vairāk nekā minūtes gan minskieši vienus vārtus atguva. Minskas ”Dynamo” sastāvu starpsezonā papildinājušais amerikāņu uzbrucējs Bo Benets izmantoja pretinieku noraidījumu un 35. minūtē samazināja deficītu līdz diviem vārtiem – 1:3. Otrā perioda izskaņā maskavieši ieguva tiesības spēlēt vairākumā un varēja atjaunot trīs vārtu pārsvaru, taču neizmantoja šo izdevību.

Nedaudz mazāk nekā sešas ar pusi minūtes līdz pamatlaika noslēgumam minskiešu vienīgo vārtu autors Benets nopelnīja noraidījumu un atstāja savu komandu mazākumā. Lai gan Maskavas ”Dynamo” nerealizēja vairākumu, Dastins Boids 21 sekundi pēc tā beigām pārspēja Enrutu un atjaunoja maskaviešiem trīs vārtu pārsvaru – 4:1.

Minskas ”Dinamo” gan nepadevās. Pēc komandas galvenā trenera Gordija Dvaijera pieprasītā pusminūtes pārtraukuma 26 sekundes līdz mača beigām Andrejs Kosticins guva vārtus un samazināja rezultāta starpību līdz divu vārtu deficītam (2:4), tomēr ar to bija par maz, lai izglābtos. Maskavieši svinēja otro uzvaru Gubernatora kausa izcīņā un sagādāja pretiniekiem jau trešo neveiksmi četrās spēlēs.

Indrašis kopā ar Čerepovecas ”Severstaļ” bijušo līderi Dmitriju Kagarļicki un iepriekšējā sezonā Novosibirskas ”Sibirj” komandu pārstāvējušo zviedru centra uzbrucēju Patriku Zakrisonu spēlēja otrajā virknējumā. Gan Indrašis, gan viņa partneri šoreiz palika bez rezultativitātes punktiem.

Maskavas ”Dynamo” rīt tiksies ar turnīra mājinieci Ņižņijnovgorodas ”Torpedo” un noslēgs savu dalību Gubernatora kausa izcīņā. Savukārt Minskas ”Dynamo” pēdējo maču Gubernatora kausā aizvadīs parīt, kad tiksies ar četrās spēlēs četrus panākumus svinējušo un uzvaru visā turnīrā jau nodrošinājušo Jekaterinburgas ”Avtomobilist” komandu.