Indrašis veicina Kalniņa nomainīšanu, “Dynamo” uzvar “Jokerit” un iekļūst nākamajā kārtā (VIDEO)

07/03/2019 21:06

Kontinentālās hokeja līga (KHL) Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas sestajā spēlē Maskavas “Dynamo” savā laukumā ar rezultātu 6:2 (5:0, 1:1, 0:1) sagrāva Helsinku “Jokerit”, tādējādi visā sērijā triumfējot ar 4-2 un nodrošinot vietu Rietumu konferences pusfinālā.

Maskavieši jau pirmo periodu noslēdza ar graujošo 5:0, turklāt 13. minūtē pēc Jegora Zaiceva precīzā metiena, tobrīd panākot 4:0, “Jokerit” vārtos latvieti Jāni Kalniņu nomainīja amerikānis Raiens Zapolskis.

Miks Indrašis darbojās “Dynamo” pirmajā uzbrucēju trijniekā un atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm mājinieku otrajā un sestajā vārtu guvumā. Viens no Latvijas izlases līderiem uz ledus pavadīja 14:25 minūtes un bez rezultativitātes punktiem atzīmējoties arī ar diviem metieniem pa vārtiem, vienu uzvarētu iemetienu no diviem un vienu spēka paņēmienu.

Kopumā sērijā pret “Jokerit” Miks atzīmējās ar vienu vārtu guvumu un trim piespēlēm.

Kalniņš savā pirmajā sezonā “Jokerit” sastāvā KHL pamatturnīrā uz ledus izgāja 37 mačos, palīdzot izcīnīt 22 uzvaras, atvairot 91,4% metinu, vidēji katrā spēlē ielaižot 2,4 ripas, kā arī aizvadot četrus “sausos” mačus.

KHL pamatturnīrā Helsinku vienība iekrāja par astoņiem punktiem vairāk nekā “Dynamo” (80 pret 72), Rietumu konferencē finišējot ceturtajā pozīcijā un šajā duelī nopelnot sava laukuma priekšrocības. Tās gan jau sērijas pirmajos divos mačos tika izniekotas, jo maskavieši guva virsroku pirmajos divos mačos Somijas galvaspilsētā.

Cīņa par vietu konferences finālā “Dynamo” pretī stāsies pamatturnīra uzvarētāja un pērnā gada fināliste Maskavas CSKA.

Lotārs par leģendāro “Red Wings”: Vai pārbūve sākusies?
Tāpat kā “senatoriem” šī sezona neveiksmīga arī leģendārajam “Red Wings”. Jau tagad skaidrs, ka vienība jau trešo gadu pēc kārtas nespēlēs “play-off”. Kas pamatā Detroitas neveiksmēm? Vai komandu gaida pārbūve?