Indriksons: Gorkšam būtu jāatkāpjas

Guntis Indriksons Sportazinas.com
Guntis Indriksons | Foto: LFF

Bijušais Latvijas futbola federācijas (LFF) prezidents uzskata, ka šobrīdējam LFF vadītājam Kasparam Gorkšam būtu jāatkāpjas no sava amata. Indriksons sarunā ar NRA.lv paudis uzskatu, ka bijušais Latvijas izlases kapteinis savā amatā nav neatkarīgs.

“Tāpēc, ka Gorkšs nav neatkarīgs, viņš sapulcinājis ap sevi nepareizos padomdevējus un noliedz visu, ko darījuši cilvēki pirms viņa. Gorkšs veic nevajadzīgas reformas un izdomā stāstiņus par piesūkšanos pie LFF naudas siles un par «diktatūru», kas bijusi iepriekš. Tālāk – meli un dezinformācija,” sacīja Indriksons.

Vai Gorkšs saglabas savu amatu līdz oktobra beigām?
2,40
1,51

Pēc mēneša sākumā saņemtā biedru iesnieguma LFF prezidents bija spiests sasaukt jau trešo ārkārtas kongresu šī gada laikā. Kongress notiks jau rīt, 17.oktobrī.

“Reizēm šķiet, ka ne jau Gorkšs spēlē šo spēli, bet gan viņa padomdevēji… Kopš 1990. gadā atjaunota LFF, tā pirmo reizi nav saņēmusi revidenta ziņojumu bez iebildēm, un prezidents ir bijis spiests doties uz policiju sniegt paskaidrojumus, jo revidents vērsās policijā ar iesniegumu: bija pamats apšaubīt LFF līdzekļu izlietojuma pamatotību atbilstoši LFF dibināšanas mērķiem,” turpināja bijušais LFF prezidents.

“Uzskatu, ka Gorkšs melo. Viņš maldina un apvaino cilvēkus. Tāpēc gribu viņam uzdot konkrētus jautājumus, uz kuriem viņš varētu atbildēt LFF kongresā. Kāpēc tikāt izsaukts uz policiju par 2018. gada revīzijas atzinumu, ja tas uz jums neattiecas? No kurienes informācija un pārliecība, ka Staiceles bāzē izsaimniekoti trīs miljoni eiro? No kurienes pārliecība, ka «neredzamā stadiona» projektā pazuduši 1,2 miljoni eiro?,” Indriksons uzskaitīja tikai dažus no jautājumiem.

“Kāda ir izeja? Vispirms – Gorkšam ir jāatkāpjas pašam. Tas būtu pareizi, vīrišķīgi un loģiski, lai glābtu Latvijas futbola sabiedrību no tālākas degradācijas. Ne vienmēr futbola laukuma līderis var būt līderis arī administratīvajā darbā,” uzskatu pauda Gorkšs.

Uz jautājumu, vai Indriksons nav gatavs atgriezties LFF prezidenta krēslā, viņš atbildēja: “Kamēr neesmu sakārtojis savas biznesa lietas un nolīdzinājis visus savus futbola un citus parādus, tikmēr – ne.”

Plašāku materiālu lasiet ŠEIT.

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ivars Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Ivars
Viesis
Ivars

Delfos ir raksts, kāpēc čekists saka ka Gorkšs nevajadzīgs