Ineta Radēviča par darbu federācijā un gaidāmajiem “Rīgas Kausiem” (VIDEO)

25/05/2018 20:13
Nokopēts
Ineta Radēviča, Sportazinas.com

Latvijas Vieglatlētikas federācijas (LVF) prezidente Ineta Radēviča šorīt paviesojusies LTV raidījumā “Rīta Panorāma”, kurā dalījās pieredzē par darbu federācijā, kā arī plašāk pastāstīja par gaidāmajām sacensībām “Rīgas Kausi”.

“Ļoti priecē jaunā paaudze. Neuzdod liekus jautājumus, bet prasa par ātrāko ceļu uz panākumiem. Tajā pašā laikā gatavi būt disciplinēti un atbildīgi,” panākumu atslēgu iezīmē prezidente.

VIDEO: Ineta Radēviča par “Rīgas Kausiem” un darbu vieglatlētikas federācijā 

“Rīgas Kausi” sāksies nākamajā nedēļā, 29. maijā. Sacensības notiks 15 disciplīnās, un Rīgas kausi, kā ierasts, tiks sadalīti sešās no tām. Kopējais balvu fonds šogad mērāms gandrīz 24 tūkstošos eiro.

Par sacensību lielāko intrigu varētu uzskatīt šķēpmešanas disciplīnu. “Manuprāt, jau vēsturiski tā ir šķēpmešana – gan vīriešiem, gan sievietēm,” sacīja Radēviča.

Sacensības dalību apstiprinājuši gandrīz visi Latvijā vadošie vieglatlēti – Madara Palameika, Sinta Sprudzāne, Anete Kociņa šķēpa mešanā, Sindija Bukša 100 un 200 metru sprintā, Lauma Grīva un Aiga Grabuste tāllēkšanā, Paula Sprudzāne 100 metru barjerotajā distancē, kā arī Elvijs Misāns trīssoļlēkšanā, Rolands Štrobinders, Zigismunds Sirmais, Patriks Gailums šķēpa mešanā un Jānis Leitis 400 metros.

TOP notikumi
1
X
2
Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

TOP notikumi
1
X
2

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām