Ingrams: Ja par mani baumo, tas nozīmē, ka kādam NBA esmu vajadzīgs

Brendons Ingrams, sportazinas.com
Brendons Ingrams | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņūorleānas “Pelicans” jaunpienācējs uzskata, ka spēlētāju vārdu iesaistīšana baumās par iespējamo aizmainīšanu nemaz nav slikta lieta, jo tas nozīmē, kā līgā par basketbolistu ir interese. 

“Runas par aizmainīšanu uztveru citādāk – tas ir bizness. Ja esi tajās iekļauts, tas nozīmē, ka kāda komanda mani vēlas iegūt. Es turpinu spēlēt un mani ir rutīna pie kuras pieturos. Tagad esmu nonācis labā situācija un viss, kas notiek, notiek ar iemeslu,” izteicās uzbrucējs. 

Ingrams dalījās iespaidos par spēlēšanu kopā ar Lebronu Džeimsu: “No Lebrona iemācījos to, kas ir jādara, lai būtu izcils spēlētājs. Iemācījos arī to, kā uzņemties iniciatīvu dažādās spēles situācijās un to, kā varu dot pienesumu komandai. “ 

“Tāda tipa spēlētājs kāds ir Zions Viljamsons, tādi parādās tikai vienu reizi mūžā. Viņa atlētiskums ir neticams. Viņš ir lielisks arī aizsardzībā – Zions var pārtvert bumbu un aizskriet ātrajā uzbrukumā,” šī gada NBA drafta pirmo numuru aprakstīja basketbolists. 

Par spēlēšanu “Pelicans” rindās ilgtermiņā stāstīja Ingrams: “Mums ir ļoti laba komanda un redzēsim kāda izvērtīsies mūsu sezona, tāpēc sīkāk par līguma pagarināšanu nemācēšu spriest. Pēc sezonas arī izlemšu, ko darīt būtu pareizāk.” 

Ingramam šogad vēl ir līgums ar “Pelicans” komandu, bet nākamajā vasarā viņam ir vairāki varianti kā turpināt karjeru. Basketbolists var pieņemt kvalifikācijas līgumu uz vēl vienu sezonu vai arī to noraidīt un kļūt par ierobežoti brīvo aģentu. Tāpat viņam ir iespēja vienoties ar “Pelicans” par pilnīgi jaunu ilgtermiņa līgumu. 

Ingrams šo sezonu sācis individuāli lieliski. Viņš septiņās spēlēs guvis vidēji 25,9 punktus, kas ir augstākais rādītājs komandā, un sakrājis 7,1 atlēkušo bumbu. “Pelicans” gan šī sezona ir sākusies vāji, jo piedzīvotas sešas neveiksmes septiņās cīņās. 

Jau ziņots, ka basketbolists šogad no Losandželosas “Lakers” iespaidīgā darījumā tika aizmainīts uz “Pelicans”. Ingrams pirmās trīs NBA sezonas aizvadīja “Lakers” sastāvā, taču Losandželosas komandai radās iespēja iegūt Entoniju Deivisu. Līdz ar to Ingrams, Lonzo Bols, Džošs Hārts un trīs nākotnes drafta izvēles nonāca Ņūorleānas komandas rīcībā, pretējā virzienā nosūtot Deivisu. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par