“Inter” atspēlējas Milānas derbijā un uzveic savu niknāko konkurenti

10/02/2020 00:07
Milānas

Itālija

Itālijas A sērijā šodien Milānas derbijā uzvaru ar 4:2 izcīnīja “Inter”, kas apspēlēja savu niknāko konkurenti “Milan”.

“Milan” pēc pirmā puslaika, pateicoties Zlatana Ibrahimoviča un Antes Rebiča vārtiem, bija vadībā ar 2:0, tomēr otrajā spēles nogrieznī “Inter” rindās precīzi bija Marselo Brozovičs, Matiass Večīno, Stefans de Vrijs un Romelu Lukaku, kuri nogremdēja pretinieku cerības un svinēja panākumu.

Citās spēlēs šodien Romas “Lazio” ar 1:0 pārspēja “Parma”, bet “Napoli” ar 2:3 piekāpās “Lecce” vienībai.

Vācija

Vācijas futbola bundeslīgas līdervienība Minhenes “Bayern” svētdien savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar savu tuvāko sekotāju “Leipzig”.

Vislabākā iespēja mājiniekiem bija pirmā puslaika sākumā, kad pretinieku soda laukumā tika nogāzts Roberts Levandovskis. Poļu uzbrucējs jau gatavojās izpildīt 11 metru soda sitienu, bet pēc videoatkārtojuma noskatīšanās pirms pārkāpuma tika konstatēta aizmugure.

Svaru kausi varēja nosvērties par labu te vienai, te otrai komandai, taču futbolistiem pagalam neveicās ar momentu realizāciju.

“Biju apmierināts par pirmo puslaiku, bet pēc tam nedaudz zaudējām koncentrēšanos un pieļāvām daudz kļūdu,” pēc mača sarunā ar “Sky” televīziju teica “Bayern” galvenais treneris Hansi Fliks.

Svētdien Menhengladbahā bija paredzēts Reinzemes derbijs, bet stiprā vēja dēļ vietējās “Borussia” komandas cīņa ar “Koln” tika atcelta.

Spānija

Spānijas čempionātā Madrides “Real” ar 4:1 apspēlēja “Osasuna”. Vārtus uzvarētājiem guva Isko, Serhio Ramoss, Lukass Vaskess un Luka Jovičs, bet “Osasuna” rindās vienīgo precīzo sitienu izdarīja Unai Garsija.

Tikmēr “Barcelona” ar 3:2 pārspēja “Real Betis”. Barselonas rindās vārtus guva Frenkijs de Jongs, Serhio Busketss un Klemēns Lenglets, bet “Real Betis” sastāvā precīzi bija Serhio Kanaless un Nabils Fekirs.

Francija

Savukārt Francijā Parīzes “Saint-Germain” ar 4:2 uzveica Lionas “Olympique”. Parīziešu rindās ar vārtiem atzīmējās Anhels Di Marija, Kilians Mbapē un Edinsons Kavani, bet vienreiz savos vārtos bumbu raidīja Fernando Marčai. Savukārt Lionas sastāvā precīzi bija Martins Terjē un Musā Dembelē.