“Inter” galvenais treneris saņēmis diskvalifikāciju

26/01/2021 18:48

Itālijas A sērijas futbola klubu Milānas “Inter” nākamajās divās spēlēs nedrīkstēs vadīt galvenais treneris Antonio Konte, jo viņam par tiesnešu darba kritizēšanu piešķirta diskvalifikācija. Kontes vadītā komanda svētdien spēlēja neizšķirti ar “Udinese”, bet maču priekšlaicīgi spiests bija pamest Konte, kurš saņēma sarkano kartīti.

Speciālists nebija mierā, ka tiesnesis nav ļāvis abām komandām spēlēt lielāku pielikto laiku, tāpēc viņš nevairījās skaļi kritizēt soģi. Zināms, ka Kontem nāksies šķirties arī no 20 000 eiro lielas soda naudas, jo pēc mača speciālists konkrētajam tiesnesim izteicis draudus un verbāli viņu apvainojis. Tikmēr “Inter” sporta direktoram Gabrielam Oriali nāksies šķirties no 5000 eiro.

Vēlāk pēcspēles preses konferencē Konte atvainojās par savu rīcību. Konte “Inter” nevadīs spēlēs pret “Benevento” un Florences “Fiorentina” komandām. “Inter” šosezon 19 spēlēs iekrājusi 41 punktu un no līderes “AC Milan” atpaliek vien par diviem punktiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…