“Inter” gandrīz vienojies ar Mančestras “United” par uzbrucēja iegādi

Romelu Lukaku, sportazinas.com
Romelu Lukaku | Foto: EPA/PETER POWELL

Anglijas premjerlīgas komandas Mančestras “United” uzbrucējs ir tuvu kļūšanai par Itālijas A sērijas komandas Milānas “Inter” spēlētāju, ziņo “Sky Sports Italia”.

Šodien amerikāņu medijs ESPN paziņojis, ka beļģu futbolists izlaidis divus “United” treniņus. Kopš pirmdienas Lukaku trenējas ar savas valsts čempionāta klubu Briseles “Anderlecht” un nemaz nedomā par atgriešanos Lielbritānijā. Atsaucoties uz saviem avotiem ESPN informē arī par to, ka uzbrucējs tiks sodīts par šādu gājienu.

Aprīlī jau ziņots, ka Lukaku varētu pamest “United”. Taču potenciālos pircējus atbaidīja izpirkšanas maksa 80 miljonu mārciņu (ap 86,7 miljoniem eiro) apmērā. Jūlija beigās nopietnu interesi par beļģu futbolistu izrādīja Turīnas “Juventus”, un mediji vēstīja par darījumu, kura rezultātā Lukaku dotos uz Itāliju, bet “United” saņemtu Argentīnas futbola cerību Paolo Divalu. Taču darījums nenotika, un beļģu futbolists palika Mančestrā.

Iepriekš uzbrucēju mēģināja iegādāties arī “Inter”, taču komandas piedāvājums 56,8 miljonu eiro apmērā tika noraidīts.

Transferu logs Anglijā noslēgsies jau rītdien, 8. augustā, līdz ar ko Lukaku pārdošanai paliek arvien mazāk laika. “Sky Sports Italia” vēsta, ka “Inter” joprojām vēlas nopirkt Lukaku, un Itālijas vienības jauns piedāvājums “United” ir 65 miljoni eiro par transferu un vēl 12 miljoni eiro bonusu veidā. Savukārt, ja vēlāk futbolists tiks pārdots, tad Mančestra saņems procentus no šī darījuma.

Lukaku kopumā “United” kreklā 96 spēlēs atzīmējies ar 42 vārtu guvumiem, bet aizvadītajā sezonā viņa kontā 11 vārti 45 spēlēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par