“Inter” nedienas turpinās, “Fiorentina” grauj

27/08/2018 10:52
Milānas

Svētdien tikai aizvadītas septiņas Itālijas futbola čempionāta (Serie A) otrās kārtas spēles, kur saistošā duelī Milānas “Inter”, izlaižot divu vārtu pārsvāru, mājās nospēlēja neizšķirti ar “Torino”, bet “Fiorentina” savu skatītāju priekšā izcīnīja graujošu uzvaru pār “Chievo”.

“Inter” čempionāta atklāšanas spēlē izbraukumā ar 0:1 negaidīti piekāpās “Sassuolo” vienībai. Nedienas turpinājās arī mačā ar Turīnas komandu, pat neskatoties uz to, ka “Inter” guva ātru vārtus 7. minūtē, precīzam esot Perisičam, un 32. minūtē pārsvaru dubultoja De Vrīss. Jāatzīmē, ka pēc otrajiem gūtajiem vārtiem pirmajā puslaikā kopumā 13 minūšu laikā tika parādītas trīs dzeltanās kartiņas.

Otrais puslaiks iesākās ar “Torino” uzbrukumiem, kas rezultējās vārtos – 56. minūtē 1:2 panāca Beloti, bet jau pec 12 minūtēm rezultātu izlīdzināja Meite. Turpinājumā vairākas iespējas bija abām komandām, te Perisičam, te Beloti, bet rezultāts vairs nemainījās – 2:2.

Tikmēr pārliecinošu uzvaru izcīnījusi “Fiorentina”, kas ar 6:1 (2:0) uzveica “Chievo”. Pamatus uzvarai “Fiorentina ielika jau pirmajā puslaikā, pēc kura tā pārtraukumā varēja doties ar divu vārtu pārsvaru – 8. minūtē precīzs bija Milenkovičs, bet 42. minūtē pārsvaru dubultoja Gersons.

Otrajā puslaikā jau līdz 71. minūtei tika panākts četru vārtu pārsvars, precīzi sitot Benassi un Čjesam. 76. minūtē viesi atbildēja ar Tomoviča gūtiem vārtiem, bet 90. minūtē savus otros vārtus mačā guva Benasi, bet jau trešajā kompensācijas laika minūtē gala rezultātu noformēja Simone – 6:1.