“Inter” pārliecinoši uzvar Milānas derbijā un otro gadu pēc kārtas triumfē Itālijas Superkausā

18/01/2023 23:34
Milānas

Milānas “Inter” trešdien Saūda Arābijas galvaspilsētā Rijādā otro gadu pēc kārtas kļuva par Itālijas Superkausa futbolā ieguvēju. “Inter” ar rezultātu 3:0 (2:0) pārliecinoši sakāva citu Milānas vienību “AC Milan”.

Pirmā puslaika desmitajā minūtē vispirms “Inter” vadībā izvirzīja Federiko Dimarko, bet vēl pēc 11 minūtēm pārsvaru dubultoja Edins Džeko. Savukārt otrajā puslaikā Lautaro Martiness trešo reizi pārspēja pretinieku vārtsargu un panāca 3:0, nodrošinot “Inter” Itālijas Superkausu septīto reizi kluba vēsturē.

Pērn “Inter” finālā ar 2:1 pieveica Turīnas “Juventus” un kļuva par par Itālijas Superkausa ieguvēju pēc 11 gadu pārtraukuma.

Anglijas premjerlīga

Piecu uzvaru sērija premjerlīgā un deviņu uzvaru sērija kopumā trešdien pārtrūka Mančestras “United” vienībai, kas viesos nespēja tikt galā ar Londonas “Crystal Palace” futbolistiem. Premjerlīgas septītās kārtas pārceltais mačs “Crystal Palace” laukumā noslēdzās ar 1:1 (0:1), mājiniekiem neizšķirtu panākot kompensācijas laikā.

Pirmā puslaika izskaņā vadībā izvirzījās “United” – 44.minūtē pēc Kristiana Ēriksena piespēles precīzu sitienu no soda laukuma vidus izpildīja Brunu Fernandišs.Otrajā puslaikā viesiem ilgi izdevās noturēt labvēlīgo rezultātu, tomēr kompensācijas laika pirmajā minūtē teicamu tiešo brīvsitienu no vairāk kā 20 metru distances izpildīja Maikls Olize, neatstājot nekādas izredzes “United” vārtsargam Davidam de Hea.

“Crystal Palace” šosezon premjerlīgā kļuva par pirmo komandu. kurai izdevies atspēlēties pret Mančestras “United”.

Kopvērtējumā “United” ar 39 punktiem 19 mačos ieņem trešo vietu. Otrie ar tādu pat punktu bagāžu, bet 18 spēlēs ir Mančestras “City”, bet līderi ir Londonas “Arsenal”, kuru kontā 47 punkti. “Crystal Palace” 19 spēlēs tikuši pie 23 punktiem, kas dod 12.vietu 20 komandu konkurencē.