“Inter” pēc vēsturiskā triumfa Itālijas čempionātā ieceļ jaunu galveno treneri

03/06/2021 15:33

Itālijas A sērijas čempione Milānas “Inter” kluba jaunā galvenā trenera amatam nolīgusi bijušo Romas “Lazio” stūrmani Simoni Indzagi, teikts koamandas paziņojumā. Indzagi uz “Inter” vadības tiltiņa aizstās līdzšinējo vienības galveno treneri Antonio Konti.


Jau ziņots, ka Konte paziņojis par aiziešanu no “Inter” galvenā trenera amata pēc tam, kad viņa vadībā komanda izcīnīja pirmo Itālijas čempionu titulu 11 gadu laikā. Medijos izskanējis viedoklis, ka tādā veidā speciālists pauž neapmierinātību ar komandas īpašnieku lēmumu pārdot labākos spēlētājus, lai risinātu kluba finansiālās problēmas. Kontem līgums ar “Inter” vēl bija spēkā uz vienu sezonu.

45 gadus vecais Indzagi parakstījis divu gadu līgumu, izvēloties pārtraukt vadīt Romas klubu, kura galvenais treneris viņš bija kopš 2016.gada. Kā vēsta laikraksts “Gazzetta dello Sport”, “Lazio” bija piedāvājis Indzagi pagarināt līgumu, tomēr speciālists atteicies.

Romas kluba paziņojumā pausts, ka klubs respektē Indzagi lēmumu, kurš pirms trenera karjeras uzsākšanas “Lazio” klubā ir spēlējis vairāk nekā desmit gadus. Līdz ar uzvaru aizvadītās sezonas Itālijas futbola čempionātā, “Inter” pārtrauca Turīnas “Juventus” iespaidīgo deviņu uzvaru sēriju nacionālajā čempionātā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….