“Inter” piedzīvo pirmo zaudējumu A Sērijā, Hamšiks atkārto Maradonas rekordu

17/12/2017 00:31
Milānas

Pirmo zaudējumu šīs sezonas Itālijas A sērijas futbola čempionātā sestdien piedzīvoja turnīra līdere Milānas “Inter”, kas savā laukumā ar rezultātu 1:3 (1:1) piekāpās “Udinese” vienībai.

Mača rezultātu 14.minūtē atklāja “Udinese” uzbrucējs Kevins Lasanja, tomēr “Inter” atbilde ilgi nebija jāgaida, jo jau pēc minūtes “Inter” uzbrukuma līderis Mauro Ikardi ar saviem 17.vārtiem sezonā panāca izlīdzinājumu.

Otrajā puslaikā gan labāk veicās viesiem, kad pa vārtiem guva Rodrigo de Pols, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, un Antonīns Barāks.

Līdz ar to “Inter” komanda piedzīvojusi pirmo zaudējumu 17 šosezon aizvadītajās A sērijas spēlēs.

Tādējādi līderes godā atgriezusies “Napoli”, kas ar 3:1 pieveica “Torino”, visus trīs savus vārtus gūstot jau pirmajās 30 minūtēs. Neapoles kluba labā trešos vārtus guva slovāks Mareks Hamšīks, kuram tie bija 115. vārti “Napoli” sastāvā, un līdz ar to viņš atkārtojis leģendārā argentīnieša Djēgo Maradonas gūto vārtu rekordu vienības vēsturē.

Tikmēr vien kompensācijas laikā no punktu zaudēšanas izglābās cita turnīra favorīte AS “Roma”. Pateicoties Fazio vārtiem, Romas klubs uzveica turnīra tabulas lejasgala komandu “Cagliari”.