“Inter” svin graujošu uzvaru un aizsūta “Barcelona” uz Eiropas līgu

26/10/2022 21:48
Milānas Inter

Šovakar abos Čempionu līgas agrajos mačos favorīti svinēja graujošās uzvaras.

“Inter” ar 4:0 sagrāva Plzeņas “Viktoria”. Mājinieki jaudīgi aizvadīja pirmā puslaika otro pusi, kad vārtus guva Henrihs Mhitarjans un Edins Džeko. Otrajā puslaikā Džeko izcēlās vēl vienu reizi, savukārt punktu 87. minūtē pielika Romelo Lukaku.

Līdz ar šo uzvaru “Inter” garantēja sev vismaz otro vietu C grupā un kļuva neaizsniedzams “Barcelona”, kura šajā grupā finišēs trešajā vietā un sezonu turpinās Eiropas līgā.

Tikmēr “Porto” izbraukumā ar identisku rezultātu apspēlēja “Brugge KV”. Viesiem rezultātu atklāja Mehdi Taremi un pirmais puslaiks noslēdzās ar 0:1. 51. minūtē mājinieki neizmantoja iespēju panākt izlīdzinājumu, jo Noa Langs nerealizēja 11 metru soda sitienu. Mača turpinājumā laukuma saimnieku vārtos ielidoja vēl trīs bumbas.

B grupā labāko divnieks vēl nav noskaidrojies, taču ar lielu varbūtību tajā paliks “Brugge KV” un “Porto”, tikmēr sezonas turpinājumā uz Eiropas līgu no šīs grupas dosies Madrides “Atletico” vai Leverkūzenes “Bayern”.