“Inter” un “Benfica” sarīko sešu vārtu izrādi ČL ceturtdaļfinālā

20/04/2023 00:07
Milānas Inter

Milānas “Inter” un Mančestras “City” futbolisti trešdien ceturtdaļfināla atbildes mačos spēlēja neizšķirti, taču ar to bija pietiekoši, lai nodrošinātu vietu UEFA Čempionu līgas pusfinālā.

“Inter” savā laukumā ar rezultātu 3:3 (1:1) spēlēja neizšķirti pret Lisabonas “Benfica”, bet ceturtdaļfinālā divu spēļu summā uzvarēja ar 5:3.

Milānieši izvirzījās vadībā pēc spēlētām 14 minūtēm, kad pretinieku vārtsargu pārspēja Nikolo Barella. Lisabonas komandai izdevās izlīdzināt rezultātu 38.minūtē, mājinieku vārtos bumbu raidot Fredrikam Aušnesam. Otrajā puslaikā vienu vārtu pārsvaru “Inter” atguva Lautaro Martiness, bet 13 minūtes vēlāk 3:1 panāca Hoakins Korreja.  Četras minūtes līdz pamatlaika beigām “Benfica” deficītu līdz vienam precīzam sitienam samazināja Antonio Silva, un kompensācijas laika piektajā minūtē neizšķirtu izrāva Petars Musa.

Tikmēr “City” viesos dueli pret Minhenes “Bayern” noslēdza neizšķirti ar 1:1 (0:0) un divu spēļu summā guva panākumu ar 4:1. Pirmā puslaika 38.minūtē 11 metru soda sitienu neprecīzi izpildīja Ērlings Holanns, taču otrajā puslaikā viņam vajadzēja vien 12 minūtes, lai pārspētu Minhenes komandas vārtsargu, izvirzot vadībā viesus. “Bayern” panāca neizšķirtu 83.minūtē, kad Mančestras vienības vārtos bumbu raidīja Jošua Kimihs.

Dienu iepriekš pusfinālā iekļuva Madrides “Real”, kas divu spēļu summā ar 4:0 pārspēja Londonas “Chelsea”, kā arī “AC Milan”, kas ar 2:1 bija pārāka pār “Napoli”. Pusfinālā “AC Milan” spēkosies ar “Inter”, bet “Real” stāsies pretī “City”.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlēja 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpināja UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022.gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides “Real” ar 1:0 pārspēja “Liverpool”.

Šosezon fināls notiks 10.jūnijā Stambulā.