“Inter” uzvar Milānas derbijā un iesoļo Itālijas kausa pusfinālā

27/01/2021 12:20
Milānas Inter

Kristiānam Ēriksenam gūstot vārtus otrā puslaika kompensācijas laikā, Milānas “Inter” otrdien iekļuva Itālijas kausa futbolā pusfinālā.

“Inter” Milānas derbijā mājinieces statusā ar 2:1 (0:1) pārspēja savu principiālo pretinieci “AC Milan”.

Mača 31.minūtē “AC Milan” komandu vadībā izvirzīja Zlatans Ibrahimovičs, kurš no soda laukuma precīzi sita pa zemi. Puslaika beigās viņš saķērās ar Romelu Lukaku, abām Milānas komandu zvaigznēm sabadoties ar galvām un tiekot pie dzeltenajām kartītēm.

Otrā puslaika 13.minūtē Ibrahmovičs par pretinieka paklupināšanu saņēma vēl vienu dzelteno kartīti un tika noraidīts no laukuma. Puslaika turpinājumā, 71.minūtē, mājinieki nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru realizēja Lukaku, no visa spēka triekdams bumbu zem pārliktņa.

Uzvaru “Inter” komandai izrāva Ēriksens, kurš kompensācijas laika septītajā minūtē realizēja brīvsitienu, bumbai ar slaidu loku atrodot ceļu vārtos.

“”AC Milan” ir stipra komanda, bet mēs pierādījām, ka esam viņu līmenī, pat labāki. Ceram tādā veidā arī turpināt sezonu,” teica “Inter” pussargs Nikola Barella.

Abas komandas ir sīvākās sāncenses arī A sērijā, kur līdere “AC Milan” vicelīderi “Inter” apsteidz par diviem punktiem.

“Tā būs īsta cīņa. “AC Milan” aizvada lielisku sezonu un mēs viņu cienām, taču gribam uzvarēt visus,” pauda Barella, kurš “Inter” komandai otrajā puslaikā sarūpēja 11 metru soda sitienu.

Trešdien un ceturtdien tiks noskaidrotas pārējās trīs Itālijas kausa pusfinālistes.

Iepriekšējā sezonā kausā uzvarēja “Napoli”, kas finālā pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Turīnas “Juventus”.