Intrigas F-1 labākajā komandā – Verstapena tēvs nedosies ar komandu uz nākamo posmu

04/03/2024 16:54
Nokopēts
Makss un Joss Verstapeni

Pirmās formulas (F-1) komandas “Red Bull” pilota Maksa Verstapena tēvs Joss nedosies ar šo vienību uz sezonas nākamo posmu Saūda Arābijā, vēsta ESPN.

Iepriekš vēstīts, ka “Red Bull” pēc anonīmām apsūdzībām pret komandas vadītāju Kristiānu Horneru par nepiedienīgu uzvedību pret kādu no komandas darbiniekiem uzsāka iekšējo izmeklēšanu, kuras rezultātā viņš tika attaisnots, saglabājot savu amatu.

Situāciju sev par labu mēģināja izmantot arī “McLaren” vadītājs Zaks Brauns un viņa kolēģis Toto Volfs, aicinot “Red Bull” nodrošināt lielāku caurspīdīgumu izmeklēšanas procesam. Tikmēr spriedze ir vērojama arī komandas iekšienē, par vienu no iemesliem kļūstot Verstapena tēva komentāriem.

Aizvadītajā nedēļas nogalē “Red Bull” izcīnīja dubultuzvaru sezonas pirmajā posmā Bahreinā, kā pirmajam finišējot Verstapenam, bet kā otram – Serhio Peresam. “Šeit valda spriedze, kamēr Horners ieņem savu amatu, komandai draud sabrukšana, viss nevar tā turpināties. Viņš no sevis tēlo upuri, lai gan patiesībā tieši viņš ir problēmu iemesls,” pēc dēla uzvaras intervijā “Daily Mail” izteicās Verstapens-vecākais.

Tāpat tiek vēstīts, ka naktī pirms Bahreinas “Grand Prix” sacīkstes Joss Verstapens un Horners tika pamanīti asā vārdu apmaiņā, lai gan vēlāk nīderlandietis atvainojās. ESPN arī vēsta, ka Verstapena tēvs paziņojis tuviniekiem, ka Makss atstās “Red Bull”, ja Horners paliks komandā, savukārt Bahreinas posma laikā viņš tika pamanīts, vakariņojot ar “Mercedes” vadītāju Volfu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām