Intrigas tiek izkliedētas – Mbapē oficiāli paziņo par PSG pamešanu

10/05/2024 21:50
Nokopēts
Kilians Mbapē

Francijas futbola superzvaigzne Kilians Mbapē savos sociālo tīklu kontos paziņojis, ka viņš pēc šīs sezonas beigām pametīs Parīzes “Saint-Germain” komandu.

Mbapē šovasar noslēgsies viņa līdzšinējais līgums ar PSG. Savā paziņojumā futbolists norādīja, ka vienošanās netiks pagarināta un svētdien viņš aizvadīs pēdējo spēli savu fanu priekšā.

Lai gan Mbapē neatklāja savu nākamo komandu, paredzams, ka viņš pievienosies Madrides “Real” – Spānijas komandai, kas jau ilgstoši ir centusies 25 gadus veco uzbrucēju pārvilināt. Gada sākumā izskanēja informācija, ka Mbapē ar “Real” parakstīs piecu gadu līgumu.

Šāds Mbapē solis izziņot savu lēmumu pamest PSG nav pārsteigums, jo februārī viņš par to bija informējis gan kluba prezidentu Naseru Al-Kelaifi, gan savus komandas biedrus. Mbapē un PSG sadarbība pēdējo gadu laikā tāpat vairākkārt bija nonākusi “kraujas malā”. Mbapē jau 2021./2022. gada sezonas beigās gribēja atstāt PSG, klubu pametot bez transfēra maksas, taču galu galā parakstīja līgumu uz diviem gadiem ar iespēju pagarināt to vēl uz vienu gadu, noraidot pāreju uz “Real”.

Tikmēr pagājušajā gadā Mbapē paziņoja, ka viņš pēc pašreizējā līguma beigām nepagarinās līgumu. Lai superzvaigzni nepazaudētu par velti, Parīzes klubs Mbapē bija izvirzījis ultimātu – pagarināt kontraktu vai arī futbolists tiks pārdots. PSG no francūža atbildi tā arī nesagaidīja, un uzskatot, ka Mbapē jau ir vienojies par pāreju uz “Real” , sāka izskatīt piedāvājumus gan par iespējamiem transfēriem, gan futbolista izīrēšanu. Turpinājumā Parīzes klubs izlika Mbapē pārdošanā un liedza futbolistam trenēties ar pirmo komandu, taču šīs sezonas sākumā PSG savu nostāju mainīja un atgrieza Mbapē sastāvā.

Mbapē PSG pārstāvējis kopš 2017. gada. Viņš 306 spēlēs guvis 255 vārtus, kas ir kluba rekords. Lai gan PSG ar Mbapē sastāvā ir izcīnījusi sešus Francijas čempiontitulus, ambiciozā komanda nevienu reizi nav triumfējusi Čempionu līgā – vistuvāk tam parīzieši bija 2019./2020. gada sezonā, kad tika piedzīvots zaudējums finālā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.63
4.92
4.92
2.75
3.1
2.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām