Ir aizdomas, ka Latvijas izlases aizsarga pārstāvētā komanda piedalījusies sarunātā spēlē 

Severstal un Vityaz, sportazinas.com
Čerepovecas "Severstal" un Maskavas apgabala "Vityaz" | Foto: Čerepovecas "Severstal"

22. februārī norisinājās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačs starp Artūra Kuldas pārstāvēto Čerepovecas “Severstal” un Maskavas apgabala “Vityaz”. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 1:1. “Twitter” lietotājs “Alex-KHL” uzskata, ka šī spēle varētu būt sarunāta.

Alex-KHL” ir tā sauktais insaideris – cilvēks, kuram, kā viņš pats apgalvo, ir papildus informācija par gaidāmajām spēlēm. Savā tviterī viņš pārdod insaidus, bet vēlāk arī publicē video ar pierādījumu, ka viņš uz sevis piedāvātajiem mačiem liek milzīgas naudas summas.

Caur dažādām bukmeikeru kompānijām “Alex-KHL” uzlika 1,5 miljonus rubļu (apmērām 21 tūkstotis eiro) uz to, ka “Severstal” un “Vityaz” mačā pēc 60 minūtēm būs neizšķirts, likmes koeficients bija 3,95. Tā arī notika, Kuldas pārstāvētajai komandai svinot uzvaru bullīšos ar 2:1. 

Tiesa, likmju portāla “Legalbet” autors Sergejs Zaburanijs uzskata, ka šajā gadījumā ne viss ir tik viennozīmīgi. Viņš atzīmē, ka “Alex-KHL” jau vairākkārt veiksmīgi veicis likmes uz notikumiem KHL mačos ar lieliem koeficientiem un arī uzvarējis. No citas puses, raksta Zaburanijs, mači ar “Severstal” un “Vityaz” dalību bieži noslēdzas ar neizšķirtu. Čerepovecas komanda ir visas līgas līdere šajā rādītājā – 20 neizšķirti 61 spēlē, bet Maskavas apgabala klubam – 18 neizšķirti 60 mačos. 

Salīdzinājumam, KHL līderei Maskavas CSKA sezonas laikā ir deviņi neizšķirti, bet Sanktpēterburgas SKA – 19. 

Jāatzīmē, ka “Severstal” šī spēle neko neizšķīra, jo komanda pirms tam bija zaudējusi pat teorētiskās izredzes kvalificēties Gagarina kausam.  Savukārt “Vityaz” vienība jau pirms tam bija garantējusi sev dalību “play-off“, vienīgais, kas varētu mainīties Maskavas apgabala klubam, tā ir ieņemtā vieta Rietumos – septītā vai astotā. 

Šosezon “Severstal” rindas pārstāv Latvijas izlases aizsargs , kurš 19 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis četras piespēles. Sezonas pirmajā pusē hokejists spēlēja Rīgas “Dinamo”, sešos mačos izceļoties ar divām piespēlēm. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par