Īriju pārstāvošā latviešu airētāja sasniedz Tokijas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu

23/07/2021 07:51

Īriju pārstāvošā latviešu airētāja Sanita Pušpure piektdien sasniedza Tokijas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu. Akadēmiskās airēšanas vieninieku sacensību priekšsacīkstēs Pušpure 2000 metrus airēja septiņās minūtēs un 46,08 sekundēs.

Pušpure bija ātrākā savā airējumā un kopā ar vēl divām sportistēm uzreiz nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā, kas norisināsies pirmdien. Ceturtdaļfinālā iekļuva pa trim ātrākajām airētājām no katra priekšbrauciena. Kopumā latviete uzrādīja sesto ātrāko laiku no 32 sacensību dalībniecēm. Visātrāk priekšsacīkstēs distanci veica jaunzēlandiete Emma Tviga, kura finišēja septiņās minūtēs un 35,22 sekundēs.

39 gadus vecā Pušpure ir divkārtēja pasaules un divkārtēja Eiropas čempione, visus četrus titulus izcīnot pēdējos trīs gados. 2003.gadā zem Latvijas karoga viņa izcīnīja bronzu pasaules U23 čempionātā.

Iepriekšējās divās olimpiskajās spēlēs Pušpure regati noslēdza C finālos, izcīnot uzvaras, kas deva divas 13.vietas.

Tokijas olimpiskās spēles norisināsies no 23.jūlija līdz 8.augustam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…