Isajevs: Īsti nav prieka par gūtajiem vārtiem (VIDEO)

22/03/2019 16:17

Latvijas nacionālās futbola izlases pussargs Vjačeslavs Isajevs intervijā pēc 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles izbraukumā pret Maķedoniju, kurā RFS komandas futbolists bija pašā notikumu centrā, kad Latvijas valstsvienība guva savus vienīgos vārtus.

“Pirmo puslaiku nospēlējām ļoti slikti, otrais bija labāks, taču tāpat par vēlu. Bija pusmomenti, kuros vajadzēja izspiest kaut ko vairāk, tači tas neizdevās,” atklāja Isajevs.

Futbolists stāstīja, ka komanda spēlēs otrajā pusē saņēmās: “Otrajā puslaikā sapratām, ka vairs nav ko zaudēt un nevajag atslābināties. Centāmies uzbrukt un guvām vārtus. Bijām aptuveni sešas minūtes uz emocionālā pacēluma, bet pietrūka laika.”

“Atceros, ka Deniss padeva piespēli, un gāju cīņā. Zinu, ka ar galvu kaut kam pieskāros. Nezinu, vai tā bija pretinieka galvai vai bumbai. Nokritu un redzēju, ka gūti vārti. Patīkami gūt vārtus, bet īpaša prieka par to nav, jo zaudējām,”  futbolists skaidroja gūto vārtu epizodi.

Latvijas izlase 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla pirmajā mačā viesos ar 1:3 piekāpās Ziemeļmaķedonijas izlasei. Svētdien Latvija spēlēs pret Polijas izlasi, kas savā mačā viesos ar 1:0 pārspēja Austriju.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…