Islande izlaiž uzvaru pret Ganu, Portugāle un Ronaldu sakauj Alžīriju (VIDEO)

08/06/2018 10:19

Ceturtajā pārbaudes spēlē pēc kārtas uzvaru nav izdevies izcīnīt gaidāmā Pasaules kausa finālturnīra debitantei Islandes izlasei, kas ārkārtīgi drēgnos laikapstākļos Reikjavīkā izlaida pirmajā puslaikā iegūto divu vārtu pārsvaru un beigās nospēlēja 2:2 ar Ganas izlasi.

Pirmos vārtus islandieši guva jau sestajā minūtē, kad precīzs bija Kari Arnasons, kamēr puslaika noslēgumā Alfrēds Finbogasons mājinieku pārsvaru dubultoja.

Diemžēl mājinieku spēki līdz ar to bija izsīkuši, otrajā puslaikā iniciatīvu pilnībā pārņemot Ganai, kas bumbas kontrolē bija pārāka ar graujošu 72:28, spēles noslēgumā rezultātu uz tablo izlīdzinot – 2:2.

Savukārt pārliecinoši pārbaudes spēļu ciklu turpina Eiropas čempione Portugāle, kas, pateicoties diviem “Valencia” futbolista Gonsalo Gvedeša vārtiem, ar 3:0 apspēlēja finālturnīrā neiekļuvušo Alžīrijas izlasi.

Lietainajā Lisabonā portugāļi visus trīs vārtus guva līdz spēles 55. minūtei.

Pēdējo lielo finālturnīru neveiksminiece Anglija Līdsā ar 2:0 pieveica Kostariku, uzvaras vārtus jau 13. minūtē gūstot Markusam Rešfordam. Tikmēr mača gala rezultātu 76. minūtē uzstādīja Denijs Velbeks.

Visbeidzot pieminēšanas vērts ir arī Urugvajas komandas komfortablais panākums pār spēles beigās mazākumā nonākušo Uzbekistānas izlasi – 3:0. Urugvajiešu otros vārtus 54. minūtē guva Luiss Svaress.