“Islanders” “eksplodē” pret “Senators”, komandas izkaujas (VIDEO)

29/12/2018 09:46

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) piekto panākumu pēdējos sešos mačos guvusi Ņujorkas “Islanders” komanda, kas pēdējo 23 minūšu nogrieznī spēja gūt piecus vārtus, izcīnot uzvaru pret Otavas “Senators” – 6:3.

Līdz mača 27. minūtei Kanādas galvaspilsētas komanda spēja divreiz iegūt divu vārtu pārsvaru (2:0 un 3:1), taču neilgi pirms otrā perioda izskaņas Anderss Lī salinieku labā vienus vārtus atguva (2:3).

Izšķirošās izrādījās noslēdzošā perioda pirmās 13 minūtes, kurās “Islanders” guva trīs bezatbildes vārtus (divreiz precīzs bija Metjū Barzals), no nelabvēlīgā 2:3 panākot 5:3. Noslēgumā Keisijs Cizikass raidīja ripu tukšos senatoru vārtos, uzstādot mača gala rezultātu.

Zīmīgi, ka pēdējo 30 sekunžu laikā savā starpā izplūcās pa trim abu vienību spēlētājiem, kopumā abām komandām šajā laika posmā nopelnot 38 soda minūtes.

Citā Kanādas un ASV komandu duelī Toronto “Maple Leafs”, pateicoties diviem Džona Tavaresa vārtu guvumiem, ar 4:2 viesos apspēlēja Kolumbusas “Blue Jackets” vienību, tādējādi izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas.

Interesanti, ka visās trijās abu komandu savstarpējās spēlēs šosezon ir fiksēts rezultāts 4:2, divreiz panākumus izcīnot kļavu lapām un vienreiz kā uzvarētājiem no laukuma dodoties “Blue Jackets”.

Visbeidzot, divus vārtus gūstot slovākam Tomāšam Tatāram, trešo panākumu pēc kārtas svinēja Monreālas “Canadiens”, kas ar 5:3 viesos pieveica sezonu ne pārāk veiksmīgi iesākušos Floridas “Panthers” hokejistus.

“Canadiens” 2:0 pārsvaru ieguva jau līdz trešās minūtes noslēgumam, tomēr nākamajās desmit minūtēs to pamanījās izlaist no savām rokām (2:2).

Otrajā periodā vārti netika gūti, kamēr noslēdzošajā mača nogrieznī Tatārs, Arturi Lehkonens un Džonatans Druēns viesiem nokārtoja panākumu ar 5:3.

“Canadiens” ar 38 spēlēs nopelnītiem 45 punktiem pacēlās uz NHL Austrumu konferences sesto pozīciju.