Video. “Islanders” gūst divus vārtus trīs sekundēs un atkārto NHL rekordu

01/12/2016 13:54

Ņujorka, 1.dec., LETA. Ņujorkas “Islanders” vienība trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā guva divus vārtus trīs sekundēs un atkārtoja turnīra rekordu.

“Islanders” trešdien savā laukumā ar 5:3 (1:0, 2:0, 2:3) pārspēja pašreizējos Stenlija kausa čempionus Pitsburgas “Penguins”.

Pirmo divu trešdaļa laikā “Islanders” izvirzījās vadībā ar 3:0, bet noslēdzošajā periodā “Penguins” atjaunoja intrigu un 54.minūtē jau panāca izlīdzinājumu.

Tiesa, Ņujorkas komanda fantastiskā veidā tika pie uzvaras, kad 27 sekundes līdz pamatlaika beigām ceturto ripu viesu vārtos raidīja Anderss Lī, kurš pielaboja partnera mesto ripu. Pēc vārtu zaudējuma “Penguins” nolēma vārtsargu mainīt pret sesto laukuma spēlētāju, bet šāds solis neattaisnojās, jo uzreiz pēc iemetiena “Islanders” hokejists Nikolajs Kuļomins panāca 5:3.

Starp ceturto un piekto vārtu guvumu bija aizritējušas tikai trīs sekundes, kas ir atkārtots NHL rekords. Ko tādu 1935.gadā paveica arī Sentluisas “Eagles”, bet 2004.gadā to kā pirmā atkārtoja Minesotas “Wild”.

Citā trešdienas mačā piecu uzvaru sērija pārtrūkusi Losandželosas “Kings” komandai, kas savā laukumā ar 1:4 (0:3, 1:0, 0:1) piekāpās Sanhosē “Sharks” hokejistiem.

“Sharks” sastāvā ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Logans Kutūrs, tiekot nosaukts par spēles pirmo zvaigzni.

Sanhosē vienība pēdējo sešu maču laikā tikusi jau pie piecām uzvarām.

Visas līgas un Austrumu konferences kopvērtējuma līdere ar 34 punktiem 23 spēlēs ir Monreālas “Canadiens”, kamēr latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” ar 21 punktu 22 cīņās ir šīs konferences 15.vietā, apsteidzot vien “Islanders”, kas guvusi par punktu mazāk.

Savukārt Rietumos vadībā ar 33 punktiem 24 spēlēs ir Čikāgas “Blackhawks”.