“Islanders” gūst sešus vārtus un iesoļo Stenlija kausa izcīņas pusfinālā (VIDEO)

10/06/2021 09:18

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Ņujorkas “Islanders” ar 6:2 pārspēja Bostonas “Bruins”, Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas sēriju uzvarot ar 4-2.

Pirmie vadībā mača devītajā minūtē izvirzījās “Islanders”, kad precīzs bija Treviss Zajacs, bet pirmā perioda izskaņā vairākmu realizēja Breds Maršāns. Otrajā trešdaļā Ņujorkas vineība ieguva galveno pārsvaru, kas nodrošināja uzvaru visā spēlē. Divus vārtus otrajā dueļa nogrieznī guva Broks Nelsons, bet vēl vienus iemeta  Kails Palmeri. Noslēdzošajās 20 minūtēs vēlreiz vairākumā golu “Bruins” atnesa Maršāns, taču vēlāk pa vienai ripai tukšos “Bruins” vārtos raidīja Kals Kluterbaks un Raiens Puloks.

Nākamā kārta ir Stenlija kausa izcīņas pusfināls, kur Ņujorkas vienības hokejistiem būs jāspēkojas ar Tampabejas “Lightning”. Savukārt otrajā pusfinālā Monreālas “Canadiens” gaida savus pretiniekus, kas izšķirsies Vegasas “Golden Knights” un Kolorādo “Avalanche” cīņā, kur pašlaik sērijā vadībā ar 3-2 atrodas “Golden Knights”.

Minskas “Dinamo” paraksta līgumu ar “Metallurg” rezultatīvāko spēlētāju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Minskas “Dinamo” paziņojis par viena gada līguma noslēgšanu ar kanādiešu uzbrucēju Teiloru Beku. Aizvadītajā sezonā pieredzējušais hokejists 56 KHL pamatturnīra spēlēs guva 16 vārtus un…