“Islanders” pārliecinoši uzvar un pirmo reizi 27 gadu laikā iekļūst Austrumu konferences finālā

06/09/2020 08:14

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas noslēdzošajā septītajā mačā Ņujorkas “Islanders” ar rezultātu 4:0 pārspēja Filadelfijas “Flyers”, pirmo reizi 27 gadu laikā iesoļojot Austrumu konferences finālā.

Rezultātu pirmā perioda 10.minūtē atklāja Ņujorkas vienības aizsargs Skots Meifīlds, bet jau trīs minūtes vēlāk pārsvaru dubultoja Endijs Grīns, kurš komandai pievienojās vien šī gada februārī maiņas darījumā no Ņūdžersijas “Devils”.

Spēles turpinājumā “Islanders” savu pārsvaru tikai nostiprināja, katrā no trešdaļām gūstot vēl pa vieniem vārtiem. Mača 32.minūtē Ņujorkas trešos vārtus guva uzbrucējs Broks Nelsons, savukārt sešas minūtes pirms spēles beigu signāla 4:0 panāca viens no kluba uzbrukuma līderiem Entonijs Boviljē.

Tādējādi “Islanders” pirmo reizi 27 gadu laikā un 11.reizi kluba pastāvēšanas vēsturē kvalificējās Stenlija kausa izcīņas konferences finālam, kur stāsies pretī latviešu hokeja vārtsargu Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētās Kolumbusas “Blue Jackets” pāridarītājai – Tampabejas “Lightning”. Mača sākums paredzēts 8.septembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

Savukārt Rietumu konferences finālā tiksies Dalasas “Stars” un Vegasas “Golden Knights”. Spēles sākums jau gaidāmajā naktī 7.septembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.