“Islanders” pārspēj “Lightning” un turpina lielisko uzvaru sēriju, “Hurricanes” grauj “Red Wings”

02/11/2019 08:52

Naktī uz sestdienu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) kopumā tika aizvadītas astoņas spēles regulārā turnīra ietvaros.

Tampabejas “Lightning” viesos ar 2:5 piekāpās Ņujorkas “Islanders” komandai.

Pirmajā perioda komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Metjū Barzals atklāja rezultātu. Trīs minūtes vēlāk neizšķirtu panāca Jani Gurdē, bet vēl četras minūtes vēlāk Raiens Puloks atjaunoja vadību mājiniekiem.

Trešā perioda otrajā pusē “Islanders” hokejisti guva divus vārtus divu minūšu laikā un panāca 4:1 – precīzi bija Džošs Beilijs un Anderss Lī. Pamatlaik pēdējā minūtē Stīvens Stemkoss vienus vārtus atguva viesiem, taču punktu mačam pielika Deriks Brasārds, kurš raidīja ripu tukšos vārtos.

Šī bija astotā uzvara pēdējos astoņos mačos “Islanders” komandai.

Citā mačā Karolīnas “Hurricanes” savā laukumā pārliecinoši ar 7:3 pārspēja Detroitas “Red Wings” hokejistus.

Pirmajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, kad mājiniekiem precīzs bija Andrejs Svečņikovs, bet visiem Entonijs Manta. Otro periodu izcili iesāka “Hurricanes” komanda, kuri pirmajās divās minūtes guva divus vārtus – precīzi bija Sebastians Aho un Nino Nīderaiters. Manta vēlāk vienus vārtus atguva, taču tam sekoja vēl divi precīzi metieni no Karolīnas komandas. Tailers Bertuci otrās trešdaļas izskaņā vienu vārtus atguva – 3:5. Trešajā periodā Broks Makgins un Teivo Teravainens guva vēl katrs pa vārtiem un panāca 7:3.

Citos mačos Vašingtonas “Capitals” mājās ar 6:1 sagrāva Bufalo “Sabres”, Ņūdžersijas “Devils” savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 piekāpās Filadelfijas “Flyers”, Sentluisas “Blues” mājās ar 4:3 pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets”, Dalasas “Stars” viesos ar 2:1 sakāva Kolorādo “Avalanche”, Anaheimas “Ducks” mājās ar 2:1 pārspēja Vankūveras “Canucks”, bet Vinipegas “Jets” izbraukumā ar 3:2 uzvarēja Sanhosē “Sharks”.