“Islanders” sagrauj “Rangers” Ņujorkas derbijā, čempione “Ligtning” zaudē svarīgā cīņā (VIDEO)

21/04/2021 10:01
Entonijs Buveljē

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās astoņas spēles. Ņujorkas derbijā “Islanders” sagrāva “Rangers” ar 6:1, savukārt Tampabejas “Lightning” neizmantoja iespēju pakāpties uz otro vietu Centrālajā divīzijā.

Lielisku maču “Islanders” rindās aizvadīja Entonijs Buveljē, kuram vārti un trīs piespēles. Viņa komandas biedram Džošam Beilijam divi vārti un viena piespēle. Savukārt vienīgos vārtus “Rangers” labā guva Kevins Rūnijs.

Karolīnas “Hurricanes” ar 4:1 apspēlēja Tampabejas “Lightning” un kļuva par divīzijas līderi. Četri no pieciem vārtiem šajā mačā tika gūti pirmajā trešdaļā, pēc kuras “Hurricanes” bija vadībā ar 3:1. Uzvarētājiem ar 1+1 izcēlās Nino Nīderaiters. Līdz ar šo uzvaru Karolīnas komanda joprojām ir Centrālās divīzijas līdere, kamēr “Lightning” palika trešajā pozīcijā.

Otro uzvaru pēc atgriešanās ierindā izcīnīja Vankūveras “Canucks”, pārspējot Toronto “Maple Leafs” ar 6:3. Pēc 46 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 3:3, tomēr Vankūveras vienība aizvadīja lielisku nogriezni, gūstot trīs vārtus un tiekot pie panākuma. Divus vārtus uzvarētāju labā guvuši Brendons Saters un Taners Pirsons, kamēr Toronto vienībā divi goli Džona Tavaresa kontā.

Citos mačos Detroitas “Red Wings” ar 2:5 zaudēja Dalasas “Stars”, bet Anahaimas “Ducks” ar 1:4 piekāpās Losandželosas “Kings”.