“Islanders” Stenlija kausa izcīņas pusfināla ievadā apspēlē “Lightning” (VIDEO)

14/06/2021 08:15
Ņujorkas

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē Ņujorkas “Islanders” ar 2:1 apspēlēja Tampabejas “Lightning”, sērijā izvirzoties vadībā ar 1-0.

Spēles pirmajā periodā komandas nespēja gūt vārtus, “Islanders” neizmantojot divas iespējas skaitliskajā vairākumā. Tikmēr otrajā trešdaļā pēc Džoša Beilija piespēles izcēlās Metjū Barzals, panākot vadību ar 1:0.

Noslēdzošajās mača 20 minūtēs otros vārtus “Islanders” labā iemeta Raiens Puloks, kurš izmantoja Džordana Eberles piespēli, palielinot rezultāta starpību līdz 2:0. “Lightning” pretinieku vārtsargu Semjonu Varlamovu izdevās pārspēt vien 54 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad vairākumu realizēja Breidens Points.

Nākamais sērijas duelis paredzēts 16. jūnijā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika. Tikmēr otrajā Stenlija kausa izcīņas pusfinālā tiksies Vegasas “Golden Knights” pret Monreālas “Canadiens”, kur pirmā cīņa sērijā notiks 15. jūnijā plkst. 4:00 pēc Latvijas laika. Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā vienības katra izspēlēja 56 dueļus.