“Islanders” turpina demonstrēt spīdošu sniegumu (VIDEO)

10/11/2019 13:37

Ņujorkas “Islanders” sestdien svinēja 11 .uzvaru no pēdējām 12 Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēm. Ņujorkieši savās mājās ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pārspēja Floridas “Panthers”.

“Islanders” iepriekšējā spēlē pagarinājumā zaudēja Teodora Bļugera pārstāvētajai Pitsburgas “Penguins” un pārtrauca desmit uzvaru sēriju, taču sestdien atkal atgriezās uz uzvaru takas. “Salinieki” pie punktiem tikuši 12 mačos pēc kārtas.

Mājiniekus vadībā spēles sestajā minūtē izvirzīja Metjū Barzals, bet trešās trešdaļas septītajā minūtē Aleksandrs Barkovs izlīdzināja rezultātu. Tiesa, pēc 38 sekundēm Skots Maifīlds, asistējot Barzalam, atjaunoja Ņujorkas komandai vadību.

“Islanders” vārtsargs Tomass Greiss šajā mačā atvairīja 37 no 38 pretinieku mestajām ripām.

Savukārt septīto uzvaru pēc kārtas svinēja šī gada Stenlija kausa ieguvēja Sentluisas “Blues”, kas viesos ar 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) pagarinājumā guva virsroku pār Kalgari “Flames”. Uzvaras vārtus papildlaikā guva Deivids Perrons.

Tikmēr 2018.gada Stenlija kausa finālistu duelī pērnā gada čempione Vašingtonas “Capitals” mājās ar 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) uzveica Vegasas “Golden Knights”. Mājiniekiem savus sestos sezonas vārtus guva Jevgēņijs Kuzņecovs, bet pirmo reizi karjerā izcēlās šveicietis Jonass Zīgentālers.

Citviet Filadelfijas “Flyers” viesos ar 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Toronto “Maple Leafs”, bet Sanhosē “Sharks” mājās ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Nešvilas “Predators”. Uzvaras “bullīšus iemeta attiecīgi Šons Kuturjē un Timo Maiers.

Citā spēlē divus vārtus vairākumā guva aizsargs Šī Vēbers, kurš palīdzēja Monreālas “Canadiens” mājās ar 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) uzvarēt Losandželosas “Kings”. Tāpat ar diviem vārtiem izcēlās Raiens Hartmans, kurš sekmēja Minesotas “Wild” uzvaru 4:3 (0:2, 3:1, 1:0) viesos pār Arizonas “Coyotes”.