Islandes futbola zvaigzne tiek turēts aizdomās par seksuāliem nodarījumiem bērniem

21/07/2021 16:32

Islandes futbola zvaigzne un Anglijas premjerlīgas kluba Londonas “Everton” spēlētājs Gilfi Sigurdsons tiek turēts aizdomās par seksuāliem nodarījumiem bērniem, vēsta medijs “Mbl.is”.

Mančestras policija šajā lietā uzsākusi izmeklēšanu. Lielbritānijas ziņu aģentūras jau iepriekš bija atspoguļojušas šo stāstu, bet juridisku iemeslu dēļ netika pieminēts futbolista vārds. Tajā pašā laikā viņi bija apraksījuši spēlētāju, rakstot viņa vecumu, ģimenes stāvokli, kā arī to, ka viņš pārstāv arī savas valsts nacionālo valstsvienību.

Iepriekšējā nedēļas nogalē “Everton” bija treniņspēle, kurā pussargs Sigurdsons nepiedalījās. Londonas vienība apstiprināja, ka viens no viņu pirmās komandas pārstāvjiem pašlaik ir atstādināts sakarā ar policijas izmeklēšanu. Mediji iepriekš informējuši, ka kāds “Everton” futbolists piektdien tika arestēts, bet vēlāk jau ticis atbrīvots pret drošības naudu. Policija arī meneša sākumā pārmeklēja viņa māju un konficēja dažas mantas.

31 gadu vecais Sigurdsons gandrīz visu profesionāļa karjeru pavadījis Anglijā, pārstāvot tādus klubus kā “Reading”, “Swansea City”, Totenhemas “Hotspur” un arī “Everton”. Islandietis Anglijas premjerlīgā piedalījies 300 mačos, gūstot 60 vārtus. Tikmē Islandes izlasē viņš bijis laukumā 78 dueļos, kuru laikā ticis pie 25 vārtu guvumiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…